Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz zarobić na wyborach do europarlamentu. Po 160 zł dla członków komisji

Utworzony przez wyborca, 8 kwietnia 2014 r. o 21:07
Prosze o sprawdzenie kto zasiada w tych komisjach - tylko i wylacznie rodzina wiodacych partii politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani pieniadze w komisjach są tylko i wyłacznie dla swoich , nepotyzm w POlsce osiagnął niespotykane w świecie rozmiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury gadacie. Do komisji wyborczej można się dostać bez problemu trzeba się tylko zgłosić, przez ostatnie 9 lat byłem w komisjach wyborczych podczas wszystkich wyborów, nie mam żadnych znajomości ani nie należałem i nie należę do żadnej parti. Wystarczy pójść do siedziby jakiejkolwiek partii i się zgłosić, jedne partie wymagają zebrania kilku podpisów inne nie. Czasem były takie lata że liczba chetnych wymuszała losowania. Oczywiście że ludzie z partii wkręcają znajomych ale miejsc jest tyle że niema problemu żeby się dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...