Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha kontra Kanthak. Posłanka przegrała proces w trybie wyborczym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Całkowicie się zgadzam z tymi słowami. Nawet moja babka chodzi do lekarza co poniedziałek, "bo się nudzi, a może coś jej posłucha, a to sobie pogada po niedzieli z koleżankami.... " Jest stara w wredna, tak jak jej klub seniorek. Kiedy byłam w ciąży, żadna z tych starych bab mnie nie przepuściła w kolejce do pobrania krwi (chociaż jak byk było napisane na drzwiach, ze kolejka mnie nie obowiązuje, poza tym jestem honorowym dawcą krwi). Siedzą te jędze w przychodniach i tylko plotkują, która niby co bardziej boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEPIEJ POMPOWAĆ MILIONY W KONCERT MADONNY LUB 3CIĄ LIGĘ HOKEJA ???
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Musisz to zrozumieć,jak wygramy wybory samorządowe, to BĘDZIE DUŻO DO DZIELENIA- to wszystko” - oto główny i najważniejszy punkt programu PLATFORMY wg Neumanna ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś tussek na mównicy przypadkowo powiedział prawdę:" Platforma ubiegała się o władzę, aby życie dla ludzi w PO było lżejsze." Patząc na taśmy Neumana widać, że powiedział to, co naprawdę myślał. Nawet samNeumann to potwierdza mówiąc: "dla mnie Platforma jest wartością", a kto nie jest w PO, tego ma w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani będzie zawsze wiecznie młoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psie trople  wypelzly a ten kantak czy jak mu tam to rodowity lubelak czy szcerbaty go w koszu do lublina podrzucil
 Nie karmić trolla szybciej zdechnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie. Ale nikt się nie BĘDZIE tym chwalić, jak przynależnością do PZPR. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew podobnie jak Mucha popiera organizację marszów równości: ***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...