Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Murem za Burym. Przedstawiciele trzech partii poparli kandydata do Senatu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2019 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Obiektywnie należy stwierdzić, że nikt nie dokonał tyle dobrego dla platformy i całej opozycji niż wspaniały Pan Krzysztof.
 Dzięki niemu to w ogóle przetrwało!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy wszystkich krajów łączcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co Pan Sławomir sądzi o Mieszkańcach Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygam już tym Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk no i Man.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33% osób na zdjęciu ma wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jednego Burego /PSL/ sądy nie rozliczyły jako mafiozę na Podkarpaciu ,a już drugi Bury wylądował w Lublinie.To bracia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem prawicowcem, ale zagłosuję na Burego. Kandydat PIS-u jest nie do zaakceptowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ogromnymi długami Nowoczesnej? Kto je spłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko zawsze zastanawia jaki cel mają takie artykuły? Przecież kandydat (wywodzący się z Nowoczesnej) raczej musi mieć poparcie partii wchodzących w skład tego dziwnego tworu. Natomiast z treści miałoby wynikać, że jest tak niesamowity, że niedługo nawet PiS udzieli mu poparcia. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie żuku przestań okradać kierowców przy dworcu PKS przy Nadstwnej. Ustaw znaki prawidłowo bo ich nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Wojciecha Górskiego Ten kandydat jest Naprawdę Niezależny i bez poparcia wiemy kogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną z najważniejszych zasad zarówno w życiu prywatnym jak i w publicznym jest regulowanie swoich zobowiązań. Jeszcze formalnie istniejąca Nowoczesna ma bardzo znaczne zobowiązania, które nie wiadomo czy w ogóle i ewentualnie przez kogo będą uregulowane. Mimo wszystko zasady obowiązują i należy ich przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy łysego zawsze poprze, przecież to jest takie nieszczęście chodzić w czapce w zimie. Ale tak to jest jak się ma zły charakter i nie dba o higienę skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na nikogo, kto zaśmieca miasto i pole widzenia swoją gębą. W miescie jest od was duszno i smród sie unosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wk...wia mnie takie popieranie.Sam wiem na kogo zagłosować i takie akcje mogą mnie tylko zniechęcić. Może to działa na pisuarów bo ich wyborcy to debile i jak im nie pokażą palcem to nie wiedzą co robić ale normalnie myślący ludzie nie potrzebują takich prymitywnych wskazówek. Więc przestańcie pieprzyć kto kogo popiera bi mnie to g...wno obchodzi!
 Jak cię nie obchodzi to czemu się tak goraczkujesz i klniesz, jak  co najmniej rzecznik PO, albo jakaś Jachira. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol po Akademii Rolniczej (sorry, ale dla mnie każdy po Politechnice i Akademii Rolniczej bez tytułu co najmniej doktora to robol) kontra urzednik panstwowy Pan magister po Kul. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś... znaczy chłop z Józefowa na Roztoczu. Czy zawsze nasze miasto musi reprezentować ktoś spoza Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co??? PSL popiera zatwardsialego ateiste co usuwa u siebie religię ze szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kukiz 15 kogo popiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...