Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na kogo zagłosujesz w wyborach do europarlamentu? Prawybory z Dziennikiem Wschodnim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Tylko PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowe ZSL niech spada razem z tym swoim gietmanem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na wsi ponoć obyczaje nowe - mości Witos łapie się za głowę!  Chłop z chłopem pod rękę. Nie w sukmanie, a w sukience!  Razem ma łąkę na tęczowym traktorze Wsi spokojna wsi wesoła...  z ZSL-em moda nowa ?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PIS ! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny merytoryczny kandydat to Hetman z resztą widać po jego działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niech idzie wpis... Tylko Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce uciec od odpowiedzialności i włączy o immunitety bo w przeciwieństwie do nich następcy ich pozamykają bo będzie za co. Panie Krzysztof Hetman ma Pan głos lubelskiej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na pewno zagłosuję na Koalicję Europejską, pewnie na Joannę Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS popiera małżeństwa homoseksualne to są obludnicy ostatnio Pan Hetman im to wytknal a PiS owska istota-miernota nie wiedziała co powiedzieć. Brawo Panie Krzysztofie. Maj jest pewny dla Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was poj.ebało? mam jeszcze wydać 2.46 zł na nic nie wnoszące głosowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystkich tylko nie na Pis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS. 60%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt kto głosował za akta2 nie dostanie mojego głosu! A PiSu też nie lubię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos ma Krzysztof Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to obludnicy i tyle. Tak mówią o związkach partnerskich że to samo zło a wśród nich to co 5 piąty ciepły a największy klusek to wiadomo kto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej PiS-u. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pana Krzysztofa i wiem że to człowiek pracowity i rzeczowy. Mam nadzieję że znowu zostanie wybrany. Życzę sukcesów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Koalicja Europejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...