Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieoficjalnie: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa Telewizji Polskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2020 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Prezes sekty nakazał no to rada zagłosowała za zwolnieniem tego sukinsyna ...........problem w tym że w PiS takich sukinsynów jest dożo, oj dużo bo to jest kaczyńskiemu na rękę. Z okazji dnia kobiet chcę żłożyć towarzyszowi kaczyńskiemu jarkowi i jego narzeczonemu wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Drogi prezesiku, wyjdz wreszcie z szafy , powiedz wszem i wobec że jesteś gejem .....przecież to teraz takie modne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna narzekać i wytykać błędy bo na pewno są, ale rządy PIS to jak dotąd najlepsze rządy w powojennej Polsce. Najlepsze dla przecietnej typowej polskiej rodziny. I nikt tego nie podważy. Pewnie moglo by być lepiej ale jak dotąd nikomu sie to nie udalo więc 70% skuteczności to duzy sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak wszystkie media będą chwalić PO, Biedronia i starych komuchow i ubekow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście już tego rudego *** nie będę musiał oglądać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Zenek wkur..i. A miało być tak pięknie. Los chce ze mną grać w pokera Raz mi daje, raz zabiera Paraparapapa, ooo, ooo, aaa Paraparapapa, ooo, ooo, aaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, tylko dlaczego tak późno ? Ja i tak nie oglądam TVpis. Po prostu PAD chciał jakoś wybrnąć w temacie 1,95 mld. dla TVpis. No i coś ugrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co nie nakręcą ZENKA 2 ? A Jacuś mi obiecał że nakręci bo pierwsza część to taki piękny i wzruszający film o klasyku DISCO POLO Zenku Martyniuku Chociaż go sam jeszcze nie oglądałem ale słyszałem od znajomych z naszego kółka różańcowego którzy mieli to szczęście i dwukrotnie go obejrzeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście już tego rudego *** nie będę musiał oglądać!
 ale Tuska od dawna nie było w TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie? TVP i tak nie będzie lepsza za rządów PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i z czego się cieszycie gawiedzio rudy Kaszub przez 4 lata w TVP nachapał się tyle. Ze. Do końca życia będzie nasz. Bulterier żył jak paczek w maśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podniecajcie się, krzywdy mu nie zrobią ! pójdzie do Orlen albo KGHM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy odprawę na taczkach zmieści? W 500 setkach pewnie da rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różne tam w tv były menty i mendy ,ten może z powodzeniem ubiegac sie o najwyzszą szarżę ,jak z człowieka zostać największa propagandową świnią, wiernym uczniem kacapskich politruków i goebbelsa,w sumie to jest był gówniarz ,a jaki zdolny... do wszystkiego, jak szkolony pies,pomyślć ,że nie lubił kiedyś prl i sb ?? udawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zmiany w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może program się poprawi na bardziej cywilizowany???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...