Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Rada Powiatu Puławskiego. PiS już nie potrzebuje koalicjanta [zdjęcia radnych]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Jaki naród, tacy jego przedstawiciele. Polska D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PIS z Groblem? Byłoby to ..... polityczno-moralne. Takiego świata to ja nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PIS z Groblem? Byłoby to ..... polityczno-moralne. Takiego świata to ja nie chcę.
  To chyba są żarty albo nadinterpretacja dziennikarska. Mieszkańcy Puław już pokazali co myślą o tych groblowych koalicjach. PIS strzeliłby sobie w kolano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stało się dobrze i nie będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego groblowi i jego ludziom dziękuję! Dla koryta dogadają się z pis-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew Śliwiński z Panem Groblem znaleźli 2655 "błyskotliwych". Dlatego sądzę, że zrealizują swój plan odziedziczenia etatu Prezydenta Puław przez Pana Śliwińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PIS z Groblem? Byłoby to ..... polityczno-moralne. Takiego świata to ja nie chcę.
To chyba są żarty albo nadinterpretacja dziennikarska. Mieszkańcy Puław już pokazali co myślą o tych groblowych koalicjach. PIS strzeliłby sobie w kolano.
  Kompromitacja że w ogóle o czymś takim myślą. Nie po to ich wybierałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie ze zrozumieniem PiS nie jest potrzebny koalicjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Księga przysłów króla Salomona": "Pycha kroczy przed upadkiem". Już myśleli, że wszystko im wolno, wieś dla nich to tylko "elektorat", że można ludzi lekceważyć, poniżać itp. Ludzie na wsi są cierpliwi, ale dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. No i się urwało. Tych porządnych ludowców, moim zdaniem," trzeba wziąć do koalicji z PIS, bo różnic programowych nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja myślę że PiS będzie jednak samodzielny tak wypada się zachować aby być fair wobec swoich wyborców. Starostą Danuta Smaga byłoby OK. Pamiętajmy jeszcze że czeka nas II tura wyborów prezydenckich. Mam nadzieję że wyborcy PiS są pamiętliwi i nie zapomną Panu Groblowi jak ośmieszył ich kandydatkę w debacie panią Bożenę Krygier. Oby głosowali na pana Maja a w radzie miasta też mogą wejść w koalicję z radnymi "majowymi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładne pożegnalne słowa Pana Popiołka. Wyborcy tak zdecydowali NARESZCIE PODJĘLI SŁUSZNY WYBÓR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Puławianie, wybraliście sobie PISlamską większość to radzę szykować się na kolejne zakazy, może np całkowity zakaz alkoholu nawet w dzień i proponuję 300 metrowy pomnik Lecha K przed urzędem - to na początek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boją się koalicji PiSu z Groblem która moim zdaniem jest naturalna, bo w razie wygranej w wyborach prezydenckich przez Maja, ten nic nie będzie mógł zrobić :) Każdy powinien wiedzieć że prezydent bez rady nic nie robi, bo to rada mówi co prezydent może a czego nie może :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja myślę że PiS będzie jednak samodzielny tak wypada się zachować aby być fair wobec swoich wyborców. Starostą Danuta Smaga byłoby OK. Pamiętajmy jeszcze że czeka nas II tura wyborów prezydenckich. Mam nadzieję że wyborcy PiS są pamiętliwi i nie zapomną Panu Groblowi jak ośmieszył ich kandydatkę w debacie panią Bożenę Krygier. Oby głosowali na pana Maja a w radzie miasta też mogą wejść w koalicję z radnymi "majowymi"
 to jest jakieś rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krygier powinna po tylu latach znać podstawowe zagadnienia prawne związane z zarządzaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krygier powinna po tylu latach znać podstawowe zagadnienia prawne związane z zarządzaniem
 Ciekawe dlaczego dalszy ciąg komentarza się nie pokazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PIS z Groblem? Byłoby to ..... polityczno-moralne. Takiego świata to ja nie chcę.
To chyba są żarty albo nadinterpretacja dziennikarska. Mieszkańcy Puław już pokazali co myślą o tych groblowych koalicjach. PIS strzeliłby sobie w kolano.
 Pewnie że pokazali - " Drugie miejsce zajęło ugrupowanie aktualnego prezydenta Puław, Janusza Grobla (21,5 proc.), które do rady wprowadzi pięciu swoich przedstawicieli. To ponad dwukrotnie więcej, niż cztery lata temu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PIS z Groblem? Byłoby to ..... polityczno-moralne. Takiego świata to ja nie chcę.
To chyba są żarty albo nadinterpretacja dziennikarska. Mieszkańcy Puław już pokazali co myślą o tych groblowych koalicjach. PIS strzeliłby sobie w kolano.
 Pewnie że pokazali w Radzie Miasta też - " Wybory sukcesem okazały się dla ugrupowania "Samorządowcy" Janusz Grobla, które dwukrotnie powiększyło ilość posiadanych mandatów (z 3 na 6)."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groble jak PSL byle przy korycie byle przy władzy je ważne z kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja myślę że PiS będzie jednak samodzielny tak wypada się zachować aby być fair wobec swoich wyborców. Starostą Danuta Smaga byłoby OK. Pamiętajmy jeszcze że czeka nas II tura wyborów prezydenckich. Mam nadzieję że wyborcy PiS są pamiętliwi i nie zapomną Panu Groblowi jak ośmieszył ich kandydatkę w debacie panią Bożenę Krygier. Oby głosowali na pana Maja a w radzie miasta też mogą wejść w koalicję z radnymi "majowymi"
 Koalicja Maja z PiS w mieście już zawarta. A miał być taki niezależny, bezpartyjny. Koryto to jednak ma moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...