Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowacka obiecuje duże dotacje na Centrum Spotkania Kultur

Utworzony przez KNP, 21 maja 2014 r. o 19:39
Obieca i śliwki na wierzbie jak będzie taka potrzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Nowacka ma nas, wyborców, za idiotów? Przecież Pani dobrze wie, że w Europarlamencie nie może Pani "załatwić" pieniędzy dla Lublina a tym bardziej dla Centrum Spotkania Kultur. Tam może się Pani starać co najwyżej o przyznanie Polsce jakichs pieniędzy na kulturę. A jeżeli juz Polska otrzyma takie pieniądze, to ich podziałem zajmie sie Minister Kultury, a szczerze wątpię czy on słyszał o czyms takim jak CSK. Tak więc Szanowna Pani, byc może ci, którym zamydli Pani oczy takimi obietnicami bez pokrycia zagłosuja na Panią. Ja z pewnością nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ćpun będzie uradowany gdy powstaną w Lublinie pola marichuany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Nowacka ma nas, wyborców, za idiotów? Przecież Pani dobrze wie, że w Europarlamencie nie może Pani "załatwić" pieniędzy dla Lublina a tym bardziej dla Centrum Spotkania Kultur. Tam może się Pani starać co najwyżej o przyznanie Polsce jakichs pieniędzy na kulturę. A jeżeli juz Polska otrzyma takie pieniądze, to ich podziałem zajmie sie Minister Kultury, a szczerze wątpię czy on słyszał o czyms takim jak CSK. Tak więc Szanowna Pani, byc może ci, którym zamydli Pani oczy takimi obietnicami bez pokrycia zagłosuja na Panią. Ja z pewnością nie. może, może. ja kiedyś startowałem na radnego w gminie dziadkom w  DPSach obiecałem podnieść emerytury i wygrałem cuglach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Pani Nowacka wyłoży swoje prywatne pieniądze na utrzymanie gawiedzi w centralnym bunkrze Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA DAM WSZYSTKIM PO 100 MLN ZŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie pani Nowacka uporządkuje swój "strych"a potem bedzie obłudzać lubelskich wyborców dawaniem pieniędzy na kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzcie na tę feministkę (nie kobietę) - czy chcielibyście żeby reprezentowała nasz region w PE? Ja bym się wstydził... Pomijając przetrącone poglądy i opowiadanie bajek na temat pieniędzy których nie załatwi bo nie może to wygląda jakby piorun w miotłę strzelił... My tu mamy inne problemy niż CSK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podział środków unijnych nie zależy od europosłów więc ściemnia :) Środki są dzielone w negocjacjach pomiędzy komisją eu a naszym krajowym rządem :) wyborczy bełkot :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...