Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe stanowiska dla byłych posłów PiS Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2019 r. o 17:26 Powrót do artykułu
Myślę że sobie poradzą, to doświadczeni prawnicy i politycy z naukowymi tytułami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha! Znowu Prezes totalniakom dowalił! Tefałen24 tak znokautowany, że nawet ich "autorytety" jak Zoll i Rzepliński mocno plują przed kamerą. A jak się dowiedziałem na początku po co ta Pawłowicz i ten Piotrowicz, co za błąd??? A to kolejny majstersztyk Prezesa... Do tej pory leżę ze śmiechu jak usłyszałem wycie totalnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hańba. dno dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech na sali... chyba nie trzeba komentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wyborcy tacy przedstawiciele!!!!!! Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antydemokraci wyją i tutaj! I o to chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktatura ciemniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Rzeplinski mógł być prezesem TK, Gersdorf może być przewodniczącą Sądu Najwyższego to każdy może pełnić tę funkcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktatura ciemniaków
 Platfusy bza to oświeceni... Schetyna, Mucha, Nitras, Kierwiński, Szczerba, Brejza, Budka, Lubnauer, Pomaska, Kopacz i cała masa intelektualnych totalniaków. Zanim kogoś nazwiesz ciemniaków, spójrz na swoich idolów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krysia to się nadaje na przekupkę na targ , kiedyś taka chłopka dostała by po gębie od pana i by znała swoje miejsce w kartoflach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mec. Gersdorf jest radcą prawnym, nigdy nie widziała aplikacji sędziowskiej, i co wy na to totalniacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokurator PRL do TK SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia terminujesz u tej miernoty towarzysza ciumkacza czy coś pijesz niestrawnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wysyp komentów z farmy płatnych trolli. Warto się tak kur..ć za te 2.50 PLN od komentarza? Zarobiliście tymi komentarzami w sumie razem dużo mniej niż ja zarabiam w ciągu kilku minut. Warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyborcy PISu nazywają się prawicą... xDDD Ale grunt, że 500+ wpada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Wschodnia głosowała na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS pokazał Polakom środkowy palec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takich akcjach kaczyzmu aż ciężko mi uwierzyć że WYBORCY PiS SĄ AŻ TAKĄ CIEMNOTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super :) Bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie lamentujcie że oni bedą sedziami tylko cieszcze sie że ta rozkalibrowana tuleja bedzie do wymiany bo nawet łańcuch z orzełkiem krzywo wiśsi na tym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...