Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pop*****dolone kompletnie pomysły. Doktorat z makgajweryzmu dla takich patologicznych pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne. Nie ratujmy zwierząt przed oprawcami, nie ratujmy dzieci przed oprawcami i pedofilami, nie ratujmy osób starszych... niech wszystkie bezbronne istoty radzą sobie same... co za debil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No jasne. Nie ratujmy zwierząt przed oprawcami, nie ratujmy dzieci przed oprawcami i pedofilami, nie ratujmy osób starszych... niech wszystkie bezbronne istoty radzą sobie same... co za debil..." Widzisz jakąś różnicę pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem? Żal mi Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukizowcy pokazują swoją prawdziwą twarz - ich motto to pogarda dla istot żywych i służalczość wobec geszefciarzy. Nadają się w sam raz do koalicji z ratuszowym dewelo-satrapą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest to Sachajko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widzicie kogo wybieracie!!!! Sachajko gdyby pomieszkał w tej skrzyniobudzie, to może by zmądrzał, ale wątpię. Takim nic nie pomoże. Brońcie pedofili, brońcie tych katujących zwierzęta i dzieci i żony, to jest wasz standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały, prawicowy smierdziel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Sachajko zajmij się pan rolnictwem a od weterynarii to z daleka, my mamy madrych lekarzy którzy ustawą sie zajmę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stosunku do niektórych Darwin pomylił się w którym kierunku przebiega ewolucja. Nie chcę w tym miejscu obrazić zwierząt. Bo tych co wymyślają takie prawo nic nie jest w stanie obrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, chciałbym posiadać takiego niewolnika jak sachajko.... byłby moją własnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok pójdźmy dalej zabrońmy policji interweniowania w sytuacji gdy mąż będzie bił żonę bo będzie baaaaardzo cierpiał z powodu interwencji władzy Tak samo gdyby kiedyś ktoś napadł na Pana sachajko też zakazać udzielenia pomocy bo też może byłby z tego faktu nieszczęśliwy i chciałaby przez to jeszcze komuś dokopać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jedno: sam to wymyślił czy ktoś lobbuje. Jeśli sam - to brak słów. Jeżeli lobby, to sens tego jest pewnie inny a polityk tłumaczy to jak potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie ekofanatyzm komentujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nareszcie. Za dużo tzw. fundacji zrobiło sobie biznes z "opieki nad zwierzętami" Niestety, wszystko trzeba uregulować ustawami bo na zdrowy rozsądek ludzi liczyć nie można zbytnio, mimo że lobbyści twierdzą inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Nie powinno się do tego dopuścić. A gdzie wielki obrońca zwierząt pan Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ubojem rytualnym? No co jest ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekologów broniących na fermach zwierząt futerkowych towarzysz Rydzyk z Torunia nazwał ekoterroryści. PiS i kościól nie lubi zwierząt. Dla nich zwierzęta to niższy i gorszy gatunek. Oni są ponad wszystkim. Panami i władcami. Jak urzędnik weterynarz będzie dbał o zwierzęta skoro pracuje na państwowym. A państwo nie troszczy się o zwierzęta. Po co burzyć coś co funkcjonuje dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakiś skandal!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawactwo najgorsza choroba świata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest UBÓJ RYTUALNY ? Krowę wiesza się za nogę głową w dół . Rytualny Żyd nacina scyzorykiem jej tętnicę szyjną i ta przez długi czas w mękach , krztusząc się własną krwią powoli umiera . W tym przypadku ekologi są ślepi i głusi i co gorsze ,kiedy pojawia się temat to mają całe majty strachu. Znęcanie się nad zwierzętami nie jest mi obojętne , ale nad wszystkimi a nie tylko nad tymi które sobie upatrzy zielona mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...