Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO przecież ta Włoskowa jest sprawdzoną tego,że ludzie się bronią przed organizacyjnymi prozwierzęcymi. TO ona przegrała w sądach procesy o bezprawnie i bezpodstawnie zawierała psy z hodowli i sama nimi handlowała robiąc na tym świetny biznes.
 Co pseuduszku? do dupy ci się dobrała? Smuteczek ... :( A i pokaż te wyroki bo o świat o nich jakoś nie słyszał, a byłoby głosno że ho ho! .... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzona, zniesmaczona, zatrwożona!!!!!!! Boże, czy naprawdę cierpiące zwierzęta mają umierać przez całe swoje życie, być męczonymi i wykorzystanymi bez najmniejszej choćby nadziei, że jeśli ktokolwiek odważy się zgłosić jakiejś fundacji czy stowarzyszeniu prośbę o interwencję - to teraz, po pracy pana Sachejki nawet tego nie będzie można zrobić dla zwierzaków????? Gdzie nasza odpowiedzialność historyczna-tak bardzo chcieliśmy udomowić psa, mieć go za przyjaciela-a teraz możemy powiedzieć-tak Panie Sachejki i jemu podobni-jasne, niech cierpią. Przecież umęczone, cierpiące, umierające zwierzę nie krzyczy, nie obroni się.... Ludzie, obudźcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się na to, by zwierzęta umierały bez pomocy. To dzięki fundacjom mają szansę na nowe życie! Mam takiego psa z pseudohodowli, wiem, co znaczy trud opieki na tak skrzywdzonym stworzeniem. Nikt! żadne służby nie chciały zaregować na zgłoszenie! To włąśnie fundacja wszczęła kroki prawne, by tym zwierzętom pomoc! Kim trzeba być, by po tylu latach obowiązującego prawa nagle brać się za ograniczanie praw podmiotom, które jako jedyne reagują w takich wypadkach?! Nie wyrażam na to zgody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł Sachajko z Kukiz'15 miał kiedykolwiek w praktyce do czynienia z postępowaniem karnym w sprawie znęcania się nad zwierzęciem? Czy wie, że policjanci w wielu przypadkach nie znają ustawy o ochronie zwierząt, nie mają ochoty jej stosować i traktują czyny penalizowane przepisami karnymi tej ustawy jako błahostki, takie niby-przestępstwa? I albo nie podejmują żadnych czynności albo wzywają kogoś na przesłuchanie po miesiącach od złożenia zawiadomienia? Nie wie? To wara mu od ustawy o ochronie zwierząt w proponowanym wydaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce się odwołać do SUMIENIA człowieka,który wymyślił przerażające zmiany dotyczące ochrony zwierzat maltretowanych. Panie pośle Polska nie jest krajem bezprawia. Nie może Pan, skazywać przez swój projekt,maltretowanych braci mniejszych na głód,ogromne cierpienie.Nie może Pan oprawców i katów zwierząt utwierdzać w przekonaniu,że nikt im nic nie zrobi za dokonane zbrodnie.Panie pośle ,chce pan pozbawić bezbronne maltretowane zwierzęta jakiejkolwiek opieki?Dlaczego Pan to robi?Nie mogę zrozumiec Pana postępowania.Bracia mniejsi tak samo jak ludzie czują ból,głód,strach. Jeszcze raz odwołuje się do Pana SUMIENIA-prosze przestać!!!!!To my ludzie powinniśmy zrobić wszystko aby chronić bezbronne istoty! Proszę przemyśleć swoje postępowanie.Mamy tylko jedno życie, żyjmy tak żeby nie przyczyniać się do krzywdy i cierpienia tych najmniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Karma wróci do tych co chcą być wyrocznią dla niewinnych zwierząt. Każdy człowiek powinien o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tobą nie tak może wystarcz wizyta u lekarza to skandal albo chce zwrócić na siebie uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ustawa najbardziej uderza w ekooszołomów robiących biznes na zabieraniu zwierząt.  I dlatego taki kwik, bo odżynanie ryja od koryta boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sachajko, po programach pani Jaworowicz miałem pana za porządnego i wrażliwego człowieka. Jak to pozory mylą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od egzekwowania prawa są organy państwa a nie prywatne organizacje. "obrońcy zwierząt" nierzadko po prostu te zwierzęta KRADNĄ (!), poseł Sachajko ma rację i owa ustawa powinna zostać wprowadzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To psychopata . Który ma pusty sagan w miejscu gdzie normalny człowiek ma głowę. A że nie stać go na wymyślenie czegoś konstruktywnego. Chce zaistnieć szokując. Kiedyś już był jeden debil, który chciał wprowadzić rogatki do poboru opłat za przejazd przez most Poniatowskiego. Takie kwiatki wyczyniaja ludzie będący u władzy. Strach pomyśleć co będzie dalej. Mam nadzieję, że to kczelajno się opamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i Kukiz to banda idiotow, niekompetentnych ignorantów. Niestety znajdują wyborców oddających na nich głosy. To jest dopiero nieszczęście naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sachajko to nazwisko banderowców ukraińskich ,nie jest Polakiem ,to śmieć,i w dodatku pisowski. Ale co my chcemy od tych półgłówkow ze wschodniej Polski ?; Popatrzcie na nich ,w olbrzymiej większości to kościelne ścierwa ,a wiemy że ksuezuli z okolic Lublina ,zagłodził na śmierć psa ,bo uważał że nie musi pies jeść ,doprowadził do tego ,z gniło to stworzenie za życia .jak można tak zecac się nad żywa istota !! To bestie w ludzkich skórach ,a bestie powinniśmy zabijać ,te ludzkie bestie zabijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle. Coś chyba z panem nie do końca w porządku. Chcę pan, aby zwierzęta głodzone, maltretowane pozostały w rękach swoich oprawców? Mało tych drastycznych fotografii? Zwierzęta również czują ból i cierpią a pan? O Kukizie nawet nie wspomnę. Obudził się i bredzi, jak zwykle zresztą. Kto na was głosował? Kogo reprezentujecie, sadystów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz, czy możesz oglądać zdjęcia cierpiących zwierząt i spać spokojnie? Ci ludzie robią wszystko, by wyrwać z rąk sadystów maltretowane zwierzęta. Czy ktoś z was wpłacił chociaż złotówkę na schronisko? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty debilu zajmij sie leczeniem nog bo na glowe juz za pozno. Glupi bydlaku twoja ustawa nawet dupy nie bedzie mozna podetrzec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przyglupie znasz jakas polska dobra ustawe???jestem ciekawa jaka? Ja nie widzialam w zadnym innym panstwie wiecej durnych ustaw jak w tej naszej  biednej Polsce Tak to sie dzieje jak kukiz i jego kumple dostali sie do polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 17 stycznia 2020 roku w moim mieszkaniu w Łodzi, miała miejsce interwencja trzech funkcjonariuszy policji wezwanych przez pana Norberta Z. jak okazało się później działającego w imieniu fundacji Cent.... z Wr..... Czynności zakończyły się przywłaszczeniem pięciu piesków rasy ratler będących moją własnością dwa dorosłe i trzy szczeniaczki. Nie prowadzę hodowli ani też nie zaniedbuję moich zwierząt. Kocham moje pupile i nigdy bym ich nie oddała gdybym była w domu. Mąż nie został pouczony a sama obecność trzech policjantów spowodowała, że nie stawiał oporu i oddał psy. Książeczki na żądanie, okazane zostały przez moją córkę, funkcjonariuszom policji, którzy bez mojej zgody przekazali je osobie trzeciej - panu Norbertowi Z. Psy posiadały niezbędne szczepienia i były pod stałą kontrolą weterynarza w tym cztery dni przed zabraniem. Podczas czynności nie okazano żadnej decyzji administracyjnej, nie spisano również protokołu z czasowego odbioru psów. Zeskanowano nasze dowody. Nie wezwano weterynarza. Skoro psy wymagały natychmiastowej interwencji, to dlaczego nie porobiono zdjęć i wezwano lekarza weterynarii. Dlaczego nie zostawiono żadnego protokołu z interwencji. Pan Norbert Z, pozostawił tylko telefon, gdybyśmy chcieli się dogadać. Ponieważ psy są naszą własnością żądaliśmy od fundacji, podania adresu przebywania naszych psów i ich zwrotu. Do dnia dzisiejszego wiemy tylko, że na różnych stronach internetowych, organizowana jest zbiórka pieniędzy na nasze pieski, a w opisie pomawia się nas. Udało nam się znaleźć na stronie fundacji, adres przychodni, w której badano je. Jest to wrocławska klinika. Ale tam nie chciano nam nic powiedzieć, pomimo, że informowałam, że są to moje psy, mam na to dokumenty, i że martwię się o nie. Psy na pewno tęsknią a ja rozpaczam. Na dzień dzisiejszy nie wiem w jakich warunkach przebywają moje pieski, za to fundacja przywłaszczając sobie moje kruszynki, poświadczając nieprawdę zebrała już 3000,00 zł. O szczeniaczkach nie ma żadnej informacji. Wartość szczeniąt doskonale zna fundacja, która na stronie Groszka sama informuje: „Bo szczeniaki małych ras schodzą jak ciepłe bułki.” Fundacja, która powinna dbać o dobro zwierząt patrzy przez pryzmat kasy. Na stronach facebooka wszystkie niewygodne wpisy są usuwane, pozostają tylko te wygodne dla fundacji. Zawiadomiłam już prokuraturę, PIW ale to co przeżywają moje drobiazgi i my nie zostanie nigdy wymazane. Należy ograniczyć prawa pseudo fundacją, bo to co robią nie działa dla dobra zwierząt, nie mówiąc już o mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Sachajko chciał chyba zaistnieć kto o nim wcześniej słyszał niestety wykazał się całkowitą ignorancją nie mówiąc już o uczuciach wyższych .To nasz stosunek do zwierząt identyfikuje nasze człowieczeństwo na pewno nie można tego oczekiwać po zimnym urzędnik u. BRAWO Pani Mario dobrze że są jeszcze tacy ludzie którym los zwięrząt nie jest obojętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...