Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Chcemy wycofać religię ze szkół

Utworzony przez myslący, 14 września 2011 r. o 18:37
Palikot robi dużo dymu,ale tak na prawdę nie ma nic do powiedzenia. Religię wycofać ze szkół? Jest tyle problemów w polsce, jednak i tak najwiekszym zawsze jest religia. Jak pan u Palikotowi się religia nie podoba zapraszam na bliski wschód ze swoimi poglądami.Tam napewno by go "ciepło" przyjeli. idiotom, którzy robią tylko szum mówmy stanowcze nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALKOHOLIKU JAK DOSTANIESZ SWOJE 1.25 % TO CZY BĘDZIESZ SIĘ LECZYĆ.HUMOR TY DUSIKOT NIEODRÓŻNIASZ HUMORU OD PASZTETOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jest wielki skandal że tego pana jeszcze pokazują w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze gada, wycofać religie i opodatkować kościół i księży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak trzeba zrobić. Moje dziecko poszło do 1-ej klasy i ma 2 godziny religii i jedną godzine W-Fu. To jest skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryszczyn - ale użyłeś papieru a nie tak jak zwykle palca do podtarcia.dorastaj chłopie i mniej wódy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚC - a jak stary się dowie o koledze z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZĄC - DUSIKOT PRĄCIE TO TYLKO PRĄCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslący napisał:
Palikot robi dużo dymu,ale tak na prawdę nie ma nic do powiedzenia. Religię wycofać ze szkół? Jest tyle problemów w polsce, jednak i tak najwiekszym zawsze jest religia. Jak pan u Palikotowi się religia nie podoba zapraszam na bliski wschód ze swoimi poglądami.Tam napewno by go "ciepło" przyjeli. idiotom, którzy robią tylko szum mówmy stanowcze nie!
beznadziejny post, myslales ze myslisz.. i nie wypowiadaj sie jako "ja" w liczbie mnogiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Pana charyzmę i ogólnie mówi Pan z sensem.Z tą religią jednak, to niekoniecznie jest indoktrynacja.Wszystko zależy od prowadzącego/ą ją.A tak na marginesie- człowiek albo się rodzi obdarzony mądrością i nie da się zindoktrynować albo nie.Statystycznie na ok.50 tys. jeden jest mądry.W Lublinie oprócz Pana jeszcze powinno być sześciu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Podziwiam Pana charyzmę i ogólnie mówi Pan z sensem.Z tą religią jednak, to niekoniecznie jest indoktrynacja.Wszystko zależy od prowadzącego/ą ją.A tak na marginesie- człowiek albo się rodzi obdarzony mądrością i nie da się zindoktrynować albo nie.Statystycznie na ok.50 tys. jeden jest mądry.W Lublinie oprócz Pana jeszcze powinno być sześciu!!!
w tym jeden ty, nie odrózniasz charyzmy od obłąkania, bo w przypadku palikota to raczej z obłąkaniem mamy do czynienia i z nienawiscią do KK,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Januszu. Przywraca mi Pan nadzieję,że Polska może byc normalnym i wolnym od sekciarstwa watykańskiego krajem. Ja i moja rodzina głosujemy na Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joey napisał:
dla mnie to jest wielki skandal że tego pana jeszcze pokazują w mediach
Dla mnie to skandal,że twoi starzy nie zabrali ci kompa gówniarzu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ALKOHOLIKU JAK DOSTANIESZ SWOJE 1.25 % TO CZY BĘDZIESZ SIĘ LECZYĆ.HUMOR TY DUSIKOT NIEODRÓŻNIASZ HUMORU OD PASZTETOWEJ
Czy ksiądez nie ma jakiejś śmiesznej mszy w grafiku,że siedzi na kompie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslący napisał:
Palikot robi dużo dymu,ale tak na prawdę nie ma nic do powiedzenia. Religię wycofać ze szkół? Jest tyle problemów w polsce, jednak i tak najwiekszym zawsze jest religia. Jak pan u Palikotowi się religia nie podoba zapraszam na bliski wschód ze swoimi poglądami.Tam napewno by go "ciepło" przyjeli. idiotom, którzy robią tylko szum mówmy stanowcze nie!
A czemu to buraku ci którzy są za ogłupianiem dzieci i młodzieży religią nie mieliby wyp...do Watykanu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...