Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot pił wódkę, a Dudziński mleko

Utworzony przez pismen, 5 czerwca 2009 r. o 13:34
Gość napisał:
Dudi dudli mleczko, tym sposobem chce zademonstrować jak potrzebna jest mu obfita pierś. Taką zapewne znajdzie w Brukseli. Oj chłoptysiu! Kiedy ty dorośnisz żeby zajmować się polityką?
zenujacy i prymitywny wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Dudzinski to smiesszny czlowieczek bo chce sie wypromować na Panu Palikocie jest żałosny mam nadzieje ze ludzie pojda po rozum do głowy i oleje te eurowybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szanowny Pan poseł Palikot był dziś zauważony w krasnostawskiej mleczarni. Niestety nie wiemy co pił, ale co najbardziej smutne nie miał odwagi żeby spotkać się z mieszkańcami aby wyjaśnić jak w państwie prawa działa ono w stosunku do wszystkich obywateli. Mam na myśli demonstracyjne picie alkoholu w miejscu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes smieszny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z PiSu powstali i w PiS się obrócą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PiSu POWSTALI I W PiS SIĘ OBRÓCĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piśmienny napisał:
Co za analfabeta to napisał? Pomijając liczne błędy ortograficzne, nie wiadomo o co w tym tekście chodzi, mimo, że usilnie starałem się go zrozumieć.
pewnie chodzi o to że w tej etatystycznej partii idzie tylko o wiernosć nie Ludziom, nie poglądom a stołkom jakie sie zajmuje. Isatna komuna = populizm i socjalizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piśmienny napisał:
Co za analfabeta to napisał? Pomijając liczne błędy ortograficzne, nie wiadomo o co w tym tekście chodzi, mimo, że usilnie starałem się go zrozumieć.
pewnie chodzi o to że w tej etatystycznej partii idzie nie o wiernosć ludziom, nie o wiernosć pogladmo a o wiernosć stołkom jakie się zajmuje. Istna komuna mentalna = populizm i socjalizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piśmienny napisał:
Co za analfabeta to napisał? Pomijając liczne błędy ortograficzne, nie wiadomo o co w tym tekście chodzi, mimo, że usilnie starałem się go zrozumieć.
pewnie chodzi o to że w tej etatystycznej partii idzie nie o wiernosć ludziom, nie o wiernosć pogladmo a o wiernosć stołkom jakie się zajmuje. Istna komuna mentalna = populizm i socjalizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piśmienny napisał:
Co za analfabeta to napisał? Pomijając liczne błędy ortograficzne, nie wiadomo o co w tym tekście chodzi, mimo, że usilnie starałem się go zrozumieć.
pewnie chodzi o to że w tej etatystycznej partii idzie nie o wiernosć ludziom, nie o wiernosć pogladmo a o wiernosć stołkom jakie się zajmuje. Istna komuna mentalna = populizm i socjalizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...