Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Trzeba zbadać, czy w czasie lotu Lech Kaczyński był pijany

Utworzony przez ~malone~, 5 lipca 2010 r. o 14:53
Wstyd mi za niego. Zmarlych niech zostawi w spokoju. Pwienien zamknac sie w pokoju z zabawkami ktore ma na konferencji i bawi sie nimi w domu. nie publicznie sie pokazuje, polityka to nie sex shop. Nic dziwnego ze ludzie nie chca wstydu i wybierali pis w lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowałem na Bronisława Komorowskiego i wymagam od Pana - niech Pan zacznie coś robić pożytecznego a nie kreuje swój i tylko swój beznadziejny wizerunek pieniacza mądre słowa, może dość fantazji - czas do pracy dla dobra regionu, i przy okazji zapracować na swój lepszy wizerunek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 % mądrych Polaków? Zgadza się. Bo tylu mniej więcej - z mogących głosować - nie wzięło udziału w wyborach. I pamiętaj człowiecze, że jeśli już piszesz o tych, którzy poparli Komorowskiego, to głosowało na niego około 25% Polaków z prawem wyborczym. Czy pisząc taki komentarz, aby na pewno jesteś wśród tych mądrych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slabo mi sie robi ,to jest idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrrr napisał:
Popieram Palikota.. a to co zrobiła kaczka jak się dowiedziała, że przegrała to żenada. Też uważam, że kaczyński lech odpowiada za katastrofę w smoleńsku. A z tymi ksiezami nie wykluczone trzeba to zbadac i pociagnac kler do odpowiedzialnosci.
ja tagże popieram Polikota[niech żyje] niech się kaczor po wyborach zapije./alkocholik jeden/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzaklive napisał:
Nie no po prostu super....po pałacu prezydenckim bedzie chodził teraz i szukał flaszek....ale kanał ten koles jest...już nie wiem komu dowalać....to po zmarłych jeżdzi.... przypomninam ze jest to jeden z szefów najwiekszej parti PO....po prostu katastrofa polityczna...kto nami rządzi....
ty matole- jak byś się dobrze przypatrzył kaczce usmierconej, to byś wiedział że to był alkocholik z ograniczoną władzą mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
ty matole- jak byś się dobrze przypatrzył kaczce usmierconej, to byś wiedział że to był alkocholik z ograniczoną władzą mózgu.
Ty CIOTO FRANCOWATA masz ograniczony mozg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest zajebisty !! popieram go we wszystkim co robi i co mówi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weronika napisał:
Palikot jest zajebisty !! popieram go we wszystkim co robi i co mówi !!
ZROB MU LODA ha ha ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten Palikot tyle chleje to jest potrzeba sprawdzic czy mozg mu prawidlowo funkcjonuje.Nie chcemy pijakow i oszolomow u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrowolnie do psychiatryka nie pojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...