Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot uderza w Kaczyńskiego piosenką "Nie zagłosuję na Jarka"

Utworzony przez wiki, 28 czerwca 2010 r. o 11:55
Czy z Palikotem będą wystepowac małe Palikotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, pierwsza dama co wali do kuwety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda, ale dla hołoty popierającej PiS dalej nic nie dotrze. Szczekajcie dalej pieski na forum hau hau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot i Niesiołowski - oto żywe dowody na to jaką to "Zgodę" chce budować w Polsce Komorowski. Jeden z drugim żywcem zakopaliby każdego, kto jest przeciw żydom i żydowładzy w tym kraju. PAlnij sie KOCie w ten swój pusty beret lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole Jarka co ma kota niz janusza palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Święta prawda, ale dla hołoty popierającej PiS dalej nic nie dotrze. Szczekajcie dalej pieski na forum hau hau
Wal Kota kmiocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza całą Polskę za wynik głosowania w pierwszej turze. Żałujemy, że daliśmy się znowu wpuścić w maliny i oszukać przez PiS i Kaczyńskiego. Przepraszamy cały świat. W drugiej turze cała Lubelszczyzna głosuje na Bronka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ręce opadaja, cos czuję że tydzień wystarczy by niezdecydowany obywatel zagłosował jednak ..na JARKA. o ile Komorowaski ma prawo ulegać emocjom (szczególnie na żywo) więc może by w tydzień nie dał rady stracić przewagi. Jednak Palikot bardzo chce mu pomóc - żenujące chwyty przepychanki i ataki - a nad głowami 'Zgoda buduje' - coś tu poważnie nie gra. Dlaczego koncentrujecie sie na ataku przeciwnika, nie Komorowski mocnych stron, czemu ja ciągle o nim nic nie wiem - to co do tej pory widzę to gra polityczna i manipulacja przeplatana z gafami i powiedzmy językowymi wstawkami. To że Jarek nie ma żony i dzieci ma mnie przekonać, że Komorowski jest lepszy - no jakoś nie bardzo. Może właśnie dzięki temu ma więcej czasu na ślęczeniem nad sprawami i wnikaniem w temat - bo sprawia wrażenie dobrze zorientowanego w wielu sprawach. Wiem, że Ci co byli i głosowali to wiedzą jak zagłosować i im nic wiecej nie potrzeba. Są jednak niezdecydowani, a pan Palikot robi sobie z nich jaja. Może toka piosnka na spotkaniach partyjnych PO byłaby fajna - ale w obecnym momencie to gruby nietakt . Zagłosuję na Komorowskiego jeśli zagwarantuje,że Palikot założy kabaret i zajmie się rozrywką estradową a nie polityką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tekst piosenki się podoba, jak melodia będzie chwytliwa, może być przebój. Już od dawna mam świadomość że na forach internetowych siedzą i piszą głównie ludzie związani z partiami, a może nawet specjalnie do tego wynajęci, bo przecież internet to wielkie medium. Sam jak nie mam zdania na jakiś temat to czytam komentarze pod artykułami i wtedy rozjaśnia mi się pogląd na sprawę. Ale co się dzieje w tej chwili jest straszne. Same opluwanie, wyzwiska, brak merytorycznej dyskusji. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość Pierdzikotów napisał:
Palikot i Niesiołowski - oto żywe dowody na to jaką to "Zgodę" chce budować w Polsce Komorowski. Jeden z drugim żywcem zakopaliby każdego, kto jest przeciw żydom i żydowładzy w tym kraju. PAlnij sie KOCie w ten swój pusty beret lepiej...
A jak wygra Jarek (nie daj Boże), to obudzą się politycy "miłości" jak np: Kurski itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Święta prawda, ale dla hołoty popierającej PiS dalej nic nie dotrze. Szczekajcie dalej pieski na forum hau hau
A POdobno zgoda buduje? To co już nie obowiązuje to hasło Komorowskiego? Czy może co innego propaganda, a co innego codzienna praktyka opluwania i szkalowania myślących inaczej. Czego przykładem jest powyższy wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bijący sę w pierś napisał:
Lublin przeprasza całą Polskę za wynik głosowania w pierwszej turze. Żałujemy, że daliśmy się znowu wpuścić w maliny i oszukać przez PiS i Kaczyńskiego. Przepraszamy cały świat. W drugiej turze cała Lubelszczyzna głosuje na Bronka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mów za siebie. Wyborcy maja swoją mądrość i dobrze wiedza co jest dla nich dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za wyborców PiS tu mieszkających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że zaczął wojnę z elitami to akurat bardzo dobrze Palikocie! kolesiów ,mafii i interesików ci u nas dostatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
A jak wygra Jarek (nie daj Boże), to obudzą się politycy "miłości" jak np: Kurski itp
Kurski i Brudziński z grymasem miłosnym na ustach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Lublin przeprasza za wyborców PiS tu mieszkających.
Jest -Beret- a powinno być -Sprany Beret- to bardziej trafne i adekwatny podpis do tego komentarza !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego zagłosuję na Jarka. Palikot jest chory z nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za Palikota i jego sympatyków!! A prawda jest taka, że zarówno Jarek jak i Bronek g*wno może (jako prezydent), bo w tym kraju, to rząd (z premierem może więcej zdziałać). Prezydent może co najwyżej zawetować/podpisać lub złożyć własny projekt ustawy, a sejm może odrzucić weto itd. Kto ma większość w sejmie/koalicje, ten ma władzę. Tyle, że wiadomo iż prezydent i rząd z jednej Partii nie "będą podstawiać sobie nogi". Aha i zastanawia mnie jedno. Komorowski z Tuskiem proszą nas o 500 dni spokoju. Tylko, ze prezydenta nie wybieramy na 500 dni a na 5 lat!. Więc co będzie jak za rok wybory wygra PiS? Czy wtedy Komorowski będzie "podstawiał nogę" rządowi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosujcie na Komorowskiego i jeszcze tego samego dnia notarialnie przepiszcie całe swoje majątki w darze dla synów Izraela. Żydolubne głąby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek P. napisał:
Nie, pierwsza dama co wali do kuwety.
nie wiem co gorsze, kot czy wieloryb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...