Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot uderza w Kaczyńskiego piosenką "Nie zagłosuję na Jarka"

Utworzony przez wiki, 28 czerwca 2010 r. o 11:55
Hubi napisał:
Ludzie z Lubelszczyzny!!!!! Opamiętajcie się w końcu... Nie głosujcie na Kaczyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAJLEPIEJ NA ZSRR ciolku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna robota Panie Palikot Jest Pan The best Tak trzymać i nie głosować na Jarka. Nigdy!!! Ja też nie głosowałem na Jarka i jestem z tego dumny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna piosenka, już ją ustawiam jako dzwonek w komórce, poprzednim był "po trupach do celu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qoozy napisał:
Lublin przeprasza za Palikota i jego sympatyków!!
Jestem z Lublina i też mogę napisać że "Lublin przeprasza za przeciwników Palikota" Nie jesteś wszystkimi, możesz pisać ze nie odpowiada Ci Palikot i masz do tego prawo. Ale nie pisz za wszystkich bo może okazać się że jest Więcej za Palikotem tylko są to np. inteligentni ludzie którzy rozumieją jego działania i cel a nie chwytają to co powie Radio Maryja i umieją wyciągnąć prawdę z rożnych źródeł, a nie tylko gazeta "NIE" czy "Nasz Dziennik" i to co napiszą tam to prawda i tylko prawda. Ale faktem jest że gdyby nie śmierć Lecha, Ani Lech ani Jarek nie mieliby nic do powiedzenia w wyborach. Polacy nie kierują się rozsądkiem tylko Sercem i "Honorem" Siedzi trzy osoby, Polak, Rosjanin i Niemiec. Rosjanin z Niemcem piją i się bawią a Polak siedzi w kąciku i gada" jak oni mogą się bawić razem przecież Ten temu dziadka zastrzelił" Taka jest moja wizja obecnego Polaka. Uważam że jestem patriotą ii nie wiem dlaczego nie jestem nim w oczach Pisowców i ich zwolenników tylko dlatego że uważam inną niż ich drogę do lepszego życia. SMUTNE Przepraszam z możliwe błędy ortograficzne, jakoś naszło mnie na wylanie z siebie mojego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na podstawie tego tekstu stwierdzam że pana Palikota ciągnie do PIS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągnie go do PIS-u ciągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...