Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza debata partyjnych "jedynek"

Utworzony przez crx, 13 września 2011 r. o 16:37
Słuszność pomysłu-100 %,możliwości realizacji-0%.Załapujcie się Państwo do tzw."sejmu",wyrywajcie kasę,gawiedź przecież kogoś musi wybrać.A będzie i tak co było zaplanowane wiele lat temu."Ściana wschodnia" do zalesienia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Jedynka Taka PO? He he... czyli nieobecna jak zawsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior - Marek była zdrowa !!!!!!! - ale bała debaty z innymi posłami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny powtarzam,że aby mieć dziewczynkę do wręczania kwiatów to nie trzeba od razu wybierać ją na posła.Ta osóbka chce najwyraźniej po raz kolejny prześliznąć się do Sejmu i znów nic nie robić przez cztery lata.Boi się debat,nie zabiera głosu w ważnych sprawach.Nie jestem przeciwnikiem PO,ale trochę rozwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z czym miała tam niby sie zjawić??? Merytorycznie by ją zjedli, pomysłów gosior nie ma zadnych, kwiatami nie mogła się zasłonic wiec wymysliła chorobe. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powodów zdrowotnych nie głosujmy na gąsior-marek. Nasze zdrowie napewno sie polepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujta na kogo chceta!I tak dostanieta po tyłku.Trza było mieć rozum 20 lat temu.Tera z pustego i Salomon nie naleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na : http://www.youtube.com/WojtekWilkTV?gl=PL&hl=pl#p/a/u/0/iUakAHqe7PU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Ja stawiam na : http://www.youtube.com/WojtekWilkTV?gl=PL&hl=pl#p/a/u/0/iUakAHqe7PU
jak mu stawiasz to sie chociaż tak nie chwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...