Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS kończy kampanię wyborczą do Sejmu konwencją w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2019 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Chcę normalnej rodziny, chcę normalnego rozwoju Polski , chcę bezpiecznie wyjść na ulicę. Wybieram PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiamy Tczew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę normalnej rodziny, chcę normalnego rozwoju Polski , chcę bezpiecznie wyjść na ulicę. Nie wybieram PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od naszych dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mazurek przez 4 lata nie zrobila normalnych drog przejazdowych w chelmie,ewakuowala sie do brukseli,to co sasin zrobi dla chelma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100aferpis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę normalnej rodziny, chce normalnego rozwoju Polski, chcę bezpiecznie wyjść na ulicę. Wybieram PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KO zbieranina. Tam nie żadnego poważnego polityka, nie ma programu! Ani Grzesio ani Kidawa Błońska nie potrafią wymienić, zmieniają z dnia na dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista od normalnej rodziny wraz z fantastą Mateuszem i Szydło od domowego rosołu, objawili się. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncza szope kacza w ciemnogrodzie podatny grunt dla wszelkiego rodzaju obietnic i mzonek psiej dzikiej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedział w koncu kto skasował szyszke? bo zanosi sie na kolejną 4 letnią komisje tych fantastówi bajkopisarzy,ale za realne pieniądze.kaczyski gdzie wrak?4 lata za mało??a za węgiel który kupujesz milionami ton ,trzeba było łajzo wymusić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O!!!! Pan Sasin odwiedził swoich wyborców. Po laniu w debacie w TVP, nabrał odwagi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać aktywność fermy trolli. Tylko ciągle nie rozumieją, że tym językiem szkodzą swoim zleceniodawcom. Pora zrozumieć, że rok 2007 i rol 2011 już nigdy nie powróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasin co masz wspolnego z okregiem nr 7 ?? Kandydat na prezydenta Warszawy probje szcześcia na Lubelszczyznie Tylko nie myślący głosują na osoby które chcą być cały czas przy KORYCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od naszych dzieci !
 Idź z tym do proboszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KO zbieranina. Tam nie żadnego poważnego polityka, nie ma programu! Ani Grzesio ani Kidawa Błońska nie potrafią wymienić, zmieniają z dnia na dzień
 Za to PiS dy to elita.Spasin,Pinokio i Kotojebca kulawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci milionowe długi Nowoczesnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rejowiecką jechali? Pan jaśnie prezydent pisowski nie ma czasu na remonty? Musi diskopolo i inne rodea dla jarka robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla PIS =NIE dla PO Masz wybór głosuj na listę nr 1 lub 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobię tego Polsce nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...