Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS martwi się o frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Miło patrzeć jak pan Marek Deszambr Krakowski dzielnie pracuje na rzecz lubelskiej kultury. Takich ludzi nam potrzeba! Brawo towarzyszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie Pani Masłowska, idę na wybory z całą rodziną głosować na Hetmana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba traktować wyborców poważnie, a nie wystawiać osoby pokroju pani co coś tam coś potrafi będąc w pracy. Też idę głosować niestety na Hetmana, bo nie ma nikogo innego sensowniejszego który coś tam coś więcej potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta konferencja to w ogole po co???? A Pani Maslowska to po co? Prof. Stanislawek rozumiem startuje, Krakowski pilnuje a ona? Chyba się czuje opuszczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot wszelkich wyborów do czasu pełnej prawnej ochrony całego obszaru Górek Czechowskich oraz innych korytarzy przewietrzających, bo myślący nie zamierzają umierać — stojąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen podobno gietmaany mają samodzielnie już 2,5 % - nieprzyjemnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ide glosowac na pania Mazurek super polityk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonała mnie Pani. Idę głosować. Na pewno nie na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego biskupi którzy kryli pedofilów nie zostali aresztowani? Gdzie jest prokuratura? Normalny człowiek zostałby zwleczony o 6 rano a tutaj Ziobro robi pseudo zespoły aby tylko mamić ludzi. PIS kryje gwałcicieli naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos na koalicje obywatelską to głos stracony. Prawdziwi Polacy głosują na zjednoczona prawicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PIS....za dbalosc o ludzi ....Polskę...tylko PIS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezawiadomienie organów ścigania o popełnieniu przestępstwa jest karalne (art. 240 kk). Gdzie jest prokuratura?? Tak samo jak Kaczyński w sprawie Srebrnej jest świętą krową tak samo księża którzy kryli przestępstwa są ponad prawem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Konfederacja się liczy Reszta to sowieciaże i Ubeki. Czołem Wielkiej Polsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że ta kobieta mnie uczyła ekonomii politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen podobno gietmaany mają samodzielnie już 2,5 % - nieprzyjemnie ;)
 Guten morgen idioten
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prof Stanisławek jest już w Pisie? bo tak wynika ze zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na KOALICJE OBYWATELSKĄ, żaden PiS, a tym bardziej jakaś nacjonalistyczna Konfederacja! Jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju, to musimy troszczyć się o poszanowanie demokratycznych wartości, inaczej skończymy w jakiś autorytarnym lub oligarchalnym państwie. A nie możemy zmarnować tego że po 300 latach możemy żyć w Wolnej i Demokratycznej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO KONFEDERACJA OBRONI NAS PRZED 447 ACT. Inaczej skończymy jak Palestyńczycy. Izraelskie wojski już okupuje Okęcie ! ***s://nczas.com/2019/05/13/skandal-izraelskie-wojsko-i-sluzby-rzadza-na-polskich-lotniskach-sumlinski-zolnierz-izraelski-zagradza-mi-droge-i-mi-pokazuje-ze-mam-sie-stad-wynosic-video/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nigdy, to tym razem zgadzam się z wypowiedziami polityków PiS! To bardzo ważne wybory! Jeśli wygra PiS, znajdziemy się na przedmieściach Europy, przegrywając wszystko co można przegrać 27:1. Szkoda, bo mamy duże szanse żeby dołączyć do liderów. W ciągu ostatnich lat zmarnowaliśmy szansę, aby wypełnić lukę po Wielkiej Brytanii i nie stać nas na marnowanie kolejnych takich okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...