Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS martwi się o frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na KOALICJE OBYWATELSKĄ, żaden PiS, a tym bardziej jakaś nacjonalistyczna Konfederacja! Jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju, to musimy troszczyć się o poszanowanie demokratycznych wartości, inaczej skończymy w jakiś autorytarnym lub oligarchalnym państwie. A nie możemy zmarnować tego że po 300 latach możemy żyć w Wolnej i Demokratycznej Polsce.
Ja głosuję na PiS, dlatego, że przywrócił właściwy wiek emerytalny. Spowodował znaczny wzrost wynagrodzeń, rent, emerytur. Znacząco podniósł poziom życia w rodzinach wielodzietnych. Zmniejszył bezrobocie, odbudowuje przemysł - zniszczony po 89 r. Jeśli nie zagłosujemy na PiS to staniemy się kolonią w UE, wyrugują nam katolicyzm, wprowadzą tęczowe prawa, rozkradną, rozsprzedadzą nasz narodowy majątek. Przypominam: po co nam lotnisko, LOT, skoro jest w Berlinie. Po co nam stocznia, skoro jest w Hamburgu - to są hasła którym POsługiwali się do niedawna "odsunięci". Matkę Bożą już ubierają w tęczę- swoją tęczę. PiS popełnia błędy, ale my wyborcy do pewnych daleko idących posunięć nie pozwolimy. Na zdrajców Ojczyny, wiary nie będę głosował. Zmuszanie do pracy w wieku 67 lat, posyłanie dzieci w wieku 6 lat do szkoły nazywacie demokracją?. Zdrowi jesteście na umyśle?.  
jak z  bolszewickiej pismgły wyłoni sie wenezuela,to ci katol świeczka z ręki wypadnie ,ale będzie za pozno i będzie PO  ptokach
 Bredzisław!. Masz rację będzie PO ptokach. Nie jestem sędzią, nie stoję ze świeczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coś tam coś tam powiedzieli! Spieszą się, bo czekają na nich małe buteleczki. Łatwe do schowania do torebki. Jest okazja, trzeba do Brukseli. A ta goszcząca w kruchtach, to może już by zamilkła, albo obejrzała Sekielskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do fanów filmu "tylko....". Czy pedofilia jest tylko w kościele, czy ta patologia powstała teraz w ostatnim okresie 3,5 roku?. To jest atak na kościół, atak na katolików, ale to nas nie "zabije, tylko nas wzmocni". Wszyscy ci co twierdzą, że teraz to oni nie będą chodzili do kościoła i tym podobne pierdoły tak na prawdę są tylko ochrzczeni (tego też pewnie się wstydzą), nie są katolikami, to są tacy "Judasze".
Nie, pedofilia nie jest tylko wśród kleru. Ale skoro jeden z drugim w sukience grzmią, co nas czeka za cudzołóstwo, za in vitro, za masturbację, a sami dopuszczają się (choćby i nieliczni, choć niestety jest ich więcej, niż wielu z nas przypuszcza) przestępstwa tego typu, to należy to piętnować z całą stanowczością! Teraz zrozumiałeś jaka jest róznica? A jeśli ludzie Kościoła (mam tu na myśli świeckich) tak chętnie wybaczają klerowi przewiny sukienkowych, wręcz twierdzą, że nie ma problemu, to masz rację - mam w *** przynależność do tej religii, w Polsce dwulicowej, relatywizującej, a jednocześnie na co dzień prezentowanej, jako religijność nie mająca nic wspólnego z zasadami chrześcijaństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
 Znowu wklejasz ten durny tekst? Ile za to płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...