Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS ujawnił kandydatów na senatorów (lista)

Utworzony przez axel, 16 sierpnia 2011 r. o 14:07
a ja głosuje na żuka, żeby spieprzał z tego miasta byle dalej i przestał je niszczyć swoją niekompetencją. Precz z żukiem. Miasto zadłużone po uszy, ZERO inwestycji infrastrukturalnych - s17 w 2019, modernizacja linii kolejowej do warszawy w 2020, lotnisko w świdniku o POłowe mniejsze, S19 nie POwstanie a żuk chce budować stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
axel napisał:
a ja głosuje na żuka, żeby spieprzał z tego miasta byle dalej i przestał je niszczyć swoją niekompetencją. Precz z żukiem. Miasto zadłużone po uszy, ZERO inwestycji infrastrukturalnych - s17 w 2019, modernizacja linii kolejowej do warszawy w 2020, lotnisko w świdniku o POłowe mniejsze, S19 nie POwstanie a żuk chce budować stadion
Ty chyba żyjesz w jakimś innym Matrixsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie zwlekali z otkryciem tego sekretu... Pewnie PiSsogłowe nie bardzo kumały co to okręg dlatego się chwile przeciągneło. Dodatkowo męczyło ich pytanie z którego regionu startuje ten kurdupel z małymi rączkami... Bo podobno czochrający kotka miał z nim widzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
axel napisał:
a ja głosuje na żuka, żeby spieprzał z tego miasta byle dalej i przestał je niszczyć swoją niekompetencją. Precz z żukiem. Miasto zadłużone po uszy, ZERO inwestycji infrastrukturalnych - s17 w 2019, modernizacja linii kolejowej do warszawy w 2020, lotnisko w świdniku o POłowe mniejsze, S19 nie POwstanie a żuk chce budować stadion
To wszystko (czyli nic) zawdzięczamy raczej Pani która jest wojewodą lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard Bender ma 79 lat. Czy PiS nie ma ciut młodszych kandydatów, np. 70-letnich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze utwierdzają mnie w przekonaniu, że ludzi kompletnie nie interesuje co dzieje się z ich pieniędzmi... wolą się pośmiać z wyglądu przeciwników (chodź to w sumie jedna klika) politycznych niż pójść po rozum do głowy i przestać głosować na tych samych ludzi od ponad 20 lat! Czy ta banda czworga (PiS, PO, SLD i PSL) chce coś w tym kraju zmienić? NIE! Oni chcą się tylko kłócić i zabierać nam nasze pieniądze, dlatego w nadchodzących wyborach wraz z rodziną zagłosuję na Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikke. W tamtych wyborach głosowałem na PO ale rzeczą ludzką jest się mylić lecz trzeba być głupim żeby ten błąd cały czas powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ryszard Bender ma 79 lat. Czy PiS nie ma ciut młodszych kandydatów, np. 70-letnich ?
Uważam , że wszystkie osoby powyżej 65 roku zycia powinny iść na przymusową - polityczną emeryturę . Dajcie szansę młodym i ich świeżemu spojrzeniu na rzeczy , których Wy nie dostrzegacie . Może cos w koncu się zmieni w naszym kraju i w naszych miastach , gminach , wsiach. Nie trzymajcie się kurczowo stołków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2011 r. o 16:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wybaczyć,ale robi mi się niedobrze jak widzę ciągle te same gęby i na dodatek już nie myślące tak jak należy.Nic twórczego i mądrego nie wniosą oni swoją obecnością.Jak najbardziej popieram zdanie przedmówcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bender ten od Ganleya nie mial odwagi startowac z Lublina? szkoda bo bysmy go wysmiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do osoby Senatora Bendera to zgadzam się z powyższymi opiniami. Senator Czelej też absolutnie nic nie robi. Natomiast jeśli chodzi o Senatora Gogacza to jest to osoba, którą bardzo cenię. Od wielu lat organizuje pomoc dla polaków mieszkających zza wschodnią granicą i aktywnie pracuje w regionie pomagając wszystkim osobom, które się do niego zwrócą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie J.Kaczyński z całą powagą dla Pana osoby ale nigdy nie zagłosuję na Prof.Bendera w jego obecnym stadium wiekowym.Z tego co wiem prawie nikt z mojego środowiska też na niego nie zagłosuje,wygrają inne opcje,szkoda 1 senatora PiS z naszego okręgu (przegra na Bank!)a inny miałby szansę. Proszę konsultować z naszym środowiskiem na przyszłość takie decyzje,to ważne dla naszego środowiska.Marco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo, że różni nas ocena PiSu, gdyby startował w moim okręgu napewno głosowałbym na niego. Klasa polityk. Napewno zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...