Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PJN apeluje do klubów ws. kredytów we frankach szwajcarskich

Utworzony przez GRYzli, 11 sierpnia 2011 r. o 10:15
Jasne i co jeszcze. To niech będzie po równo dla wszystki i raty w euro czy w złotych też obniżą o 20% na 5 lat. Jak frank był tani to nikt nie mówił żeby chwilowo podnosić raty o 20% co za populizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- "propozycja" godna ś.p. Lepera ! A, może tak "rozczulicie" się nad takimi "bogaczami" jak my 2.750,- miesięcznie na 4 osoby (2 pracują) - 1.050,- miesięcznie kredyt na zakup domu w "pipidówie" - zostaje 1600.- (opłaty, życie i 2 dzieci w szkole) Może, jestem niedouczona jednak, z tego co mi wiadomo w mojej sytuacji państwo i PJN nie jest w stanie mi nic zaoferować - jestem przecież "bogaczem" 688.- na osobę miesięcznie Pozdrowienia z urlopu w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem osobą z kredytem we frankach i nie potrzebuję Waszej pomocy POLITYCY .Jedyne co możecie dla Nas zrobić to pozwólcie Nam więcej zarabiać i normalnie żyć i nie zarzynajcie Nas podatkami. Gdybyście mniej kasy publicznej wyrzucali w błoto to już będzie OK, a jak jeszcze przestaniecie brać forsę za Waszą nikomu nie potrzebną "posługę" z NASZYCH PODATKÓW to będzie już super i wtedy damy sobie radę z naszymi kredytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...