Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty Gąsior-Marek w Parczewie. To nie jej okręg wyborczy

Utworzony przez lubelski, 19 września 2011 r. o 14:24
I tak nie zagłosuję na POdwyższone POdatki choćby nawet na Marsie plakaty wieszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiciel czuwa !!! Więcej agentów do partii, więcej Tomków do Sejmu, więcej Antkow M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są brednia co tłumaczy Magdalena Gąsior - Marek. jest po 14 a dalej cały powiat parczewski oplakatowany. Mysle że wstyd działaczom PO zdejmować plakaty w dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to lachociąg Cezarego Grabarczyka... potraktowany dodatkowo photoshopem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Czemiernikach też wiszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Photoshopowa Magdalena myśli, że jak ją grafik odmłodził, wolontariusze rozwiesili w Parczewie plakaty, to POmoże jej coś ?? nic a nic ... uważam, że i tak i tak z 1 w Lublinie na liście nieszczęsnej zjadającej POlaków listy PO ( niestety ) wejdzie do sesjmu ... ale widać, że dobrze jej się zarabia w sejmie jak stać ją na drogą sesję fotograficzną z POprawioną twarzą w Photoshopie, chociaż Pani MUCHA ma jeszcze gorzej spieprząną twarz na plakatach przez super fachowców fotografów i grafików, którzy od obu Pań wyrwali kupę kasy za taki szajs !! mają też kupę kasy na tysiące plakatów poza rejonem itp ... no cóż. Mam nadzieję, że Tuskowe POchlebne TVN, RMF itp ... które nawołują sondażami na kogo głosować nie POmoże nic i wygra normalna POLSKA partia czyli PIS !!! podkreślam P O L S K A !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż nie każdy musi wiedzieć jakie powiaty są w województwie lubelskim :] a może s17 to gdzieś tam koło parczewa będzie wytyczona, o czym jeszcze nie wiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na ulice Lublina, to przypominają mi się czasy PRL, same plakaty kandydatów jednej słusznej partii, plakatów kandydatów opozycji jak na lekarstwo. Myślę jednak, a nawet jestem przekonany, że lublinianie na to nie zwracają specjalnej uwagi, i 9 października zagłosują zgodnie z polską racją stanu i własnym sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach na plakacie wyborczym Muchy widziałem namalowany napis " pomóżcie, mam kredyt do spłacenia"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne są funkcje plakatów.Jedni odbierają je jak zachętę do głosowania,inni jako przedmiot do opluwania,a jeszcze inni dyskutują jak kandydat wygląda po "kuracji komputerowej".Ta pani w/g mnie wygląda o wiele lepiej niż kawałek słupa który zasłania.A to ,że w innym okręgu.....?A jakie to ma znaczenie?Niech sobie wisi.I ZAPAMIĘTAJCIE PO WSZE CZASY--"OBRAZY SĄ BIBLIĄ UBOGICH ,A SŁOWA MĘDRCÓW"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w sprawie formalnej-do tzw."wyborów" nie pójdę.Jestem niepoprawnym patriotą i z "wyborów" na "wybory" rosną nasze szeregi....!!!To jest jedyna korzyść z tego całego cyrku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się świnie pchają do koryta, że aż racicami się do Chin przekopią, tak pazerne są te maciory na władzę i kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero na jedynce... brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na plakatach kwiaciarki Grabarczyka powinien być dopisek że zdjęcie zostało "podkrecone" komputerowo. I to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie jak przy boku starszych panów robi się karierę a durni ludzie nie wiedząc na kogo -głosują!!! Kariera Gąsior-Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat:"MAGDALENA GĄSIOR-MAREK Platforma Obywatelska Aktywność w Sejmie: 52 wystąpień" Prosty rachunek: 4 lata kadencji =48 miesiecy wychodzi że 1wystąpienie miała na miesic -więc za to jedno wystąpienie zgarniała 10tys.zł pensji + 15tys.zł na biuro!!!SKANDAL!!! Co za chory kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pupilek Grabarczyka i (nie napiszę ci jeszcze) jest współwinna,że nasza 17tka wyleciała na dalszy plan i została wykluczona z bieżących inwestycji rządu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parczewie na jednym słupie wisz 1 Gąsior Marek z PO i 1 Żmijan z PO CYRK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wind napisał:
Tak się świnie pchają do koryta, że aż racicami się do Chin przekopią, tak pazerne są te maciory na władzę i kasę!
Tyko arzeby tym tónnnelemm( dłógiiimmm) chinole przed ewro!!! nie wejśli na stadion narodowy we farszafce bo załamiom trybóny i jakie trybóny zostanom do ogópiania naroda polskiewo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek z lasu napisał:
W Parczewie na jednym słupie wisz 1 Gąsior Marek z PO i 1 Żmijan z PO CYRK !!!
czy wisz i powisz? czy to gąsior na żmijanie czy żmijan na gąsior? Wążne dla sprawy to jest pytanie, bo jak sobie dogadzają tak im zostanie!!!W pamięci że tak duzo mogli a zaniemogli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...