Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma bierze Sejm

Utworzony przez Trocero, 21 października 2007 r. o 23:34
Ogromny kredyt zaufania. Pożyjemy zobaczymy... Mam nadzieję, że PO będzie miało nieco łagodniejsze i " mądrzejsze" oblicze niż PiS. Ciekawi mnie natomiast, co zrobi prezydent RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Andrzeja Leppera i Romana Giertycha nie zobaczymy w Sejmie najbliżej kadencji."Bogu dzieki! I jeszcze lepiej byloby ich juz wcale i nigdy nie ogladac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna prezydenta odwolac wiekszoscia 80% glosów ;-) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ciekawy sposób na odsunięcie od władzy osoby na wysokim stanowisku, wybranej w demokratycznych wyborach. Procedura impeachmentu polega zwykle na powołaniu specjalnej komisji parlamentarnej, która przeprowadza dochodzenie. Komisja uzyskuje zazwyczaj prawo przesłuchiwania świadków oraz wglądu w materiały źródłowe. Wyniki dochodzenia ogłaszane są na forum parlamentu, który podejmuje decyzję o ewentualnym odsunięciu oskarżonego od urzędu i pozbawienia go immunitetu. W takim wypadku możliwe staje się postawienie oskarżonego przed zwykłym sądem.U nas nie ma tradycji parlamentarnej działającej na zasadzie polityki impeachmentu. Jest jednak Trybunał Stanu - i to jest jedyna chyba możliwość usunięcia prezydenta, jeśli ten oczywiście będzie wykazywał ogromną niechęc do współpracy z partią rządzącą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Good job, Donald :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, wobec tego nie mam watpliwosci, ze nasz szanowny jeszcze-prezydent juz da Trybunalowi ku temu powody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...