Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO: Małgorzata Kidawa-Błońska na premiera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Dobra zagrywka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL LOL LOL !, LOLOLO LOLO LOL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAŁOSNE PLATFUSY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy lepszy od Kosiniaka-Kamysza, który poobcinał emerytury!!!!!! Nie zapomnimy!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Schetyna impotent (polityczny) tam babę pośle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie pomoże zdegenerowanej Platformie, nikłe poparcie wśród mieszkańców woj. lubelskiego. Obstawiam na 14% poparcia w październiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformen verruckt-tonacy trzyma sie brzytwy ale i tak utonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście chodzi o Antarktydę, można spokojnie spać i nie straszyć dzieci powrotem tej skompromitowanej kliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktyczne PIS nie ma z kim przegrać. I całe szczęście bo PO to jeszcze gorsza zaraza. Kiedy w Polsce będzie normalnie? Nie ma na kogo głosować, może na Koalicję Polską. Jak zobaczyłam c...tę Tułajewa na pierwszym miejscu na liście to nie jestem w stanie zagłosować na PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz jesteś geniuszem. Nikt lepiej nie obsadzi komedii. Wybierz jeszcze Kluzik-Rostowską na ministra finansów, Brejzie podaruj ministra sprawiedliwości i rzuć Kopacz na sprawy zagraniczne. Dream Team, świat będzie z nas polewać przez lata jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kitawa premierem? Hehe. Dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy lepszy od Kosiniaka-Kamysza, który poobcinał emerytury!!!!!! Nie zapomnimy!.
 tobie chyba jaja obciął eunuchu pisowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie zza miedzy co zrobili arbuzy bedąc z platformiarzami------ to kamys czytał z sejmowej mównicy projekt ustawy o podwyższeniu wieku do 67 lat,  a kto zabrał nasze pieniadze z OFE /ty wiesz co to jest ofe ?/. kto bił brawo w warszawie jak obrażano katolików ?????. Gnać arbuzów i platformiarzy. Tu w lubelskim nie wygrają chłopie. A tak to najpierw wyrzuć sobie słomę z butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie zza miedzy co zrobili arbuzy bedąc z platformiarzami------ to kamys czytał z sejmowej mównicy projekt ustawy o podwyższeniu wieku do 67 lat,  a kto zabrał nasze pieniadze z OFE /ty wiesz co to jest ofe ?/. kto bił brawo w warszawie jak obrażano katolików ?????. Gnać arbuzów i platformiarzy. Tu w lubelskim nie wygrają chłopie. A tak to najpierw wyrzuć sobie słomę z butów.
 Z wypowiedzi widać typowego dyletanta pisowskiego (inaczej Misiewicza) kto inny był posłem sprawozdawcą przy emryturach 67, (niejaki Henio) ale nie był to Kosiniak-Kamysz, OFE dopiero teraz PIS zabiera aby zrównoważyć budżet, bił brawo ale się nie cieszył, jak oceniła to mizeria Ogórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa- Błońska była by o 100% lepszym premierem jak ta pani z Broszką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFE to za czasów Po nam zabrali i to55% składek na rzecz Państwa mam to na papierze. Informacja z ZUS i OFE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Prezydent Andrzej Duda wygra i rozłoży na łopatki wszystkich przeciwników. Oni poprostu nie mają żadnych szans.  Panie Prezydencie Andrzeju Dudo, jesteśmy z Panem. Życzymy ogromnego zwycięstwa. Pora pokazać im gdzie jest ich miejsce.  Powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...