Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie no fajnie tu 19 tam 40 gdzie indziej 200...i tak sie nazbiera...dziwne że akurat wszystkie braki dotyczą jednej strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaret leśnych dziadków - PSL w samorządowych w 2104 ile miał ???? ile nieważnych ??? 20% w skali kraju ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze raz przeliczyć te głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale nie ponownego liczenia głosów nie nakazał". Kto pisze te teksty, kolejny przykład analfabetyzmu dziennikarskiego, o pardon jakiego dziennikarskiego, heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gufnem mordem -komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się będzie działo w maju? Na razie system został przetestowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać że ten gość wyciągnął odszkodowanie, za rzekomy mobbing przez Lecha Kaczynskiego, na kwotę 120 tysięcy zł które musi zapłacić podatnik czyli my. Przecz z takim cwaniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został stworzony bardzo niebezpieczny precedens. Żegnajcie wolne wybory, można manipulować głosami w majestacie prawa! Ktoś powinien za taki przekręt zdrowo oberwać. Ale to w normalnym kraju. W Pisim pojęciu sprawiedliwości nie wchodzi w rachubę. Czarno to wszystko widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ktoś dzieki tym głosom przeszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 19 jest czarno na białym że są jakieś nieprawidłowości. Ciekawe jak było z liczeniem reszty głosów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JunakMłody - Co ma "Pisie pojęcie sprawiedliwości " do wyroku Sądu Najwyższego? O ile mi wiadomo, na jego czele stoi pani Gersdorf ze starego rozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaret leśnych dziadków - PSL w samorządowych w 2104 ile miał ????   ile nieważnych ??? 20% w skali kraju ???? A skąd Ty wiesz że za 85 lat będzie jeszcze PSL???Skąd ty to wiesz że będzie miał 20% nieważnych głosów. Jak zwykle nawiedzony szaman i prorok z PiS.Podobny cyrk jak Fundacja Lecha Kaczyńskiego która ma dbać o jego dobre imię po śmierci!!Nikt jednak nie zwraca uwagi że ta fundacja powstała w 2003 roku.Zapewne po to żeby głosić proroctwo nadjścia Boskiego Lecha!!A potem jego męczeńskiej śmierci żeby się stało za dość proroctwom!!To jeden wielki kabaret idiotów którym we łbach się popierdzieliło i uważają że są bóstwem na ziemi!!A to zwykłe nieroby którym nie chciało się wziąć do porządnej uczciwej pracy i kombinują jakby tu od głupiego naiwnego motłochu wyciągnąc kasę i nie splamić się robotą!!!Przercież te 2 małe pajace są i byli mniej niż przeciętna inteligencja zwykłego prostego Polaka!!I nic poza tym!! A jezeli chodzi o wybory gdzie kurduplowi nie zgadzały się słupki poparcia faktycznego z sondarzami przedwyborczymi to niech sobie przypomni barani łeb z Żoliborza że 4 lata wcześniej jego partia PiS dostawała głosy gdzie nie było skreśleń.Tak było w przypadku PSL(tak mówiła ordynacja wyborcza a partię która tak zyskuje losowano przed wyborami-wcześniej przed PSL był PIS)!!!.Dlatego celowo tak jak moja rodzina nie skreślaliśmy nikogo.Nie mieliśmy swojego kandydata i dlatego oddaliśmy głos na partię!!Przecież ten pajac dokłądnie wiedział że tak jest.Ale znalazł debili którzy uwierzyli w jego kłamstwo!!Bo to było bezczelne chamskie oszustwo kurdupla!!!Ale on zawsze taki był.Kiedyś Maria Kaczyńska przeprosiła mnie i kolegę za obydwu kurdupli.Jak ich nazwała 2 zarozumiałe bufony!!I takimi pozostali do końca życia!!
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afeee! Przecież sądy są POwskie, więc o co chodzi? Pan prawnik robi rozpierduchę dla zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak udowodnić że rodzina i znajomi nie zrobili ustawki i głosowali na kogoś innego tylko głosowanie imienne z odciskiem palca i podpisem na karcie może podnieść wiarygodność "wyborów " reszta to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiające jest to że kasta nie dopuściła do żadnego sprawdzającego liczenia. Jestem pewien że były duże wały. A szykowane są większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowa Gersdorf ze swoimi przybocznymi przydupasami z komuszej epoki POwinni wyznaczać kto ma w Polsce rządzić.Na juch wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzisz "sont najwyszszy" jest święcie przekonany,że tak było.Tak samo jest święcie przekonany,że nie było wałków przy wyborze Gawłowskiego.I co im zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ujawniono czubeczek przewałów , które się dział w całym kraju,przy zliczaniu głosów; w następnych wyborach frekwencja ~~30%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w komisji wyborczej w powiecie Łęczyńskim, mogę się wypowiedzieć, że u mnie nie było przewalow, do Senatu 4 razy liczone karty z głosami, by nie było pomyłek, cztery różne osoby to liczyły... Do sejmu listę PiS również z 4 razy liczone, bo ciągle się coś nie zgadzało, siedzieliśmy z liczeniem do ok 2, tylko po to by wszystko było sprawiedliwie policzone. Jak było w tamtej feralnej komisji tego osobiście nie wiem, ale mogę podejrzewać, że albo zostały głosy wklepane do innych kandydatów przez pomieszanie kart, albo np sz. P. Był któryś na liście i były dwa krzyżyki na niego np. Nr5 i lider listy nr1. W głos liczy się dla nr 1. Te karty jednak były duże i czasem przy tylu kartkach nie problem się pomylić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co o za durna zasada , że wyroków sie nie komentuje - wydaje je nie Bóg co prawda, ale sędziowie z nadzwyczajnej kasty, którzy jacy są każdy widzi dlaczego nie można wyrazić swojego zdania, o wydawanych przez nich bezsensownych wyrokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...