Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jak udowodnić że rodzina i znajomi nie zrobili ustawki i głosowali na kogoś innego tylko głosowanie imienne z odciskiem palca i podpisem na karcie może podnieść wiarygodność "wyborów " reszta to lipa
  Jakbyś czytał wcześniejszy artykuł to byś wiedział. Rodzina robiła sobie zdjęcia wypełnionymi z kartami do glosowania. Stąd ma pewność, że na niego głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w Biedronce w Zakopanym stoję w Biedronce do kasy. Mam dwie bułki i wodę —pisze Piotr Zygarski. Dodaje, że podeszła do niego matka z czwórką dzieci i pełnym koszykiem zakupów i zapytała, czy mężczyzna może ją przepuścić w kolejce. Oczywiście powiedziałem NIE, bo nie widzę powodu. Usłyszałem, że jestem chamem, bo nic by mi się nie stało. Powiedziałem: Mogłaby być Pani grzeczniejsza wobec swojego sponsora —to nie koniec tej żenującej historii. Popatrzyła oburzona. Tak. Bo to ja pracuję na Pani 4x500plus, a Pani mnie jeszcze wyzywa —napisał mężczyzna w mediach społecznościowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak udowodnić że rodzina i znajomi nie zrobili ustawki i głosowali na kogoś innego tylko głosowanie imienne z odciskiem palca i podpisem na karcie może podnieść wiarygodność "wyborów " reszta to lipa
Jakbyś czytał wcześniejszy artykuł to byś wiedział. Rodzina robiła sobie zdjęcia wypełnionymi z kartami do glosowania. Stąd ma pewność, że na niego głosowali.
 A moze później postawili dodatkowy krzyżyk by głos był nieważny?  A może później wynieśli karty do głosowania z komisji wyborczej nie wrzucając ich do urny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi poparcie w tej komisji dla Pani Kornelii Wroblewskiej, która zdobyła najwięcej głosów z KO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawiał Stalin, nie ważne na kogoś głosują, ważne kto liczy głosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...