Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że swoją obecnością nie zaszczyciła spotkanie "kandydat do Sejmu tego Państwa" Matka Teresa... Nie wyszedł immunitet, nie wyszły prezesury dla syna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten niedoszły budowniczy uwielbianego przezeń marszałka awansował na marszałka województwa ? Niepojęte są te kariery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto by pomyslal ze tacy zatroskanie o Polsce za ich rzadow na nic nie bylo i wszystko mieli w dup.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku trzy minuty dla p. Krawczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku trzy minuty dla p. Krawczyka
 i tak więcej mu nie potrzeba, bo nie wie co powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy za rządów (PO)-ZSL w UM zapraszano posłów ówczesnej opozycji? Po co ich w ogóle dziś zaproszono????Przypomnijcie sobie jak traktowano wtedy PIS? 0 wstępu powinno być, do biura podawczego tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawczyk? To jakaś pomyłka, tylko krawaty i marynarki zmienia, o samorządzie ma zerowe pojęcie (nie licząc przyklejenia do Żuka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika Pawłowska i Jacek Czerniak podac zarboki w oswiadeczniach majatkowych -podac zrodla -nie kombinowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy "troskliwi", jak ich koledzy zdrajcy, którzy szczują unię na Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgadali pogadali i dalej h.uj z tą polską wschodnią co widać słychać i czuć. Próba notoryczna zresztą lansu wcisło czy burego nic dobrego ani głosów im.nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ?! Przecież Morawiecki obiecał rozbudowy połączeń autobusowych, a zamiast tego zlikwidowali PKS Zamość ?! Kolejna kłamliwa obietnica wyborcza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ja Wiem to Powiem jeszcze takich PiS-ch( Q-r-w )nie Widziałem i nie Słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle niedogolony, upasiony, politruk "przaśny dzban" błysnął " intylektem" na poziomie pisowskiej profesury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upasiony niedogolony dzban wspaniałe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy = się nic dobrego Ludziom ani krajowi nie pomogą tylko sobie i ewentualnie w ramach zobowiązań Kłamca tak najczęściej mówi w Polsce jeden polityk o drugim byle był tylko z tzw. Przeciwnej opcji politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upasiony niedogolony dzban wspaniałe!
  Czarnek był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...