Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł chce nowego województwa: Kiełbasa wyborcza, realny plan?

Utworzony przez Morrigan, 30 sierpnia 2011 r. o 19:50
Biała do Brześcia!!! Już czas POdziekować eurokołchozowii, benzynie PO 5PLN, zatrutej europejskiej żywności i stagflacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to ,że Kaczyński uważa ludzi z Lublina za durniów ,wystawia pijaczkę na pierwszym miejscu listy do Sejmu i uważa ze ludzie będą glosować, następny chce zrobić dodatkowe podziały miast .Jak to dobrze ,że jest kilka partii które wystawiły kandydatów bez politycznego zasyfienia chyba czas zamienić te mordy przy korycie . Mój głos na pewno pójdzie na taka osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobić województwo południowo podlaskie ze stolicą w Siedlcach tak jak to miało miejsce wielokrotnie w historii naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się odłączają jak tak bardzo chcą. To najbiedniejsze ziemie województwa lubelskiego które tylko ściągają nas w dół we wszelkiego rodzaju statystykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wrócić dso 49 i wszystkie dawne wojewódzkie zadupia bedą zadowolone - ale porąbało ten naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu kandytdatowi na posła RP pomysłu. "Podlasie", jak sama nazwa wskazuje, to ziemię "pod Lachami", blisko Lachów - Polaków - "Podlasze", ale nie Polska... Proponuję więc, żeby Pan kandydat pomyśał o wsparciu ziomala zza Buga - Aleksandra Ł, który ma właśnie urodziny, "jakie obchodzi bez rodziny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tę drogę, http://www.panoramio.com/photo/24819863 przekształci w wojewódzką autostradę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd biorą się tacy durnie jak ten kandydat, to zagadka nieodgadniona!!! Mając takich członków PiS rośnie w siłę. I będzie rósł tak szybko że naród za tymi popaprańcami nie nadąży. A tak na poważnie to niech ten cymbał żyje sobie na swój koszt a nie za dietę, którą funduje mu Naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak na ten pomysł zapatruje się konwent psychiatrów z Abramowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahhhaha buhahhahahaha co za id#$%^& !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako niezdecydowany wyborca dziękuję posłowi, że dzięki takim pomysłom mogę wyeliminować PiS z mojej listy partii, na które mógłbym zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak z poznania napisał:
Panie Adamowicz babcia kolezanki mówiła ROZUMIE PÓJDŻ do MNIE zamiast rozumu olej rzepakowy .Gdzie ty byłes PISOWCU jak budowali lubelszczyzne?????
Lubelak z Poznańszczyzny w lubelskiem szuka lubelszczyzny.Babcia dobrze Ci mówiła,że masz w głowie olej rzepakowy.Głowo rzepakowa wpierw znajdż tą lubelszczyznę i pokaż na mapie.Ciemnotę przez 60 lat wciskano o jakiejś lubelszczyznie,która nie istnieje.A obecne województwo to stwór nie do przyjęcia.Społeczeństwo ma już dośc matołów z Koziego Grodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowach się PiSowcom przewraca. Powinni zlikwidować tą partię. To byłaby najlepsza zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Brześciem, dawniej zwanym Litewskim? Też będzie włączone do tego nowego województwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamowicz zawarł tajny pakt z łukaszenko, podobno marszałkiem ma być łukaszenka a prezydentem siedlec kadafi. Ile w tym prawdy nie wiem. Takie słuchy chodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczny pomysł! Panie kandydacie lecz pan nogi, bo na głowę to raczej za późno!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to straszne dziadostwo nie trzeba daleko jechac zeby zobaczy ze na le innych miast lublin jest zapyzialym miastem wysysa krew z mniejszych miast i marnotrawi pieniadze, a swoja droga ciekawe kiedy motor lublin spadnie do 3 ligi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu ludzi z koziego grodu tak to boli ze chcemy sie odlaczyc przeciez i tak jestesmy dla nich kula u nogi, powinniscie sie cieszyc, a moze nie mam racji poprostu nie chcecie stracic parobkow z ktorych jest dobry zysk dla koziego grodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauto nr [32 tz gosc ] przedstaw się kim jestes .Moja osobe znaja ludzie sportu jak i piszacy walczyłem o droge ekspresowa s 17 pisałem do ministra Grabarczyka ,a ty kim jestes ze Cię boli moj wielki patriotyzm lokalny tz mała ojczyzna .Dlatego ja mieszkajac 45 lat w Poznaniu nigdy Lublina nie opluwalem ani regionu ,kupujac produkty spozywcze własnie z tego regionu za Motorem czy Górnikiem Ł jezdziłem po Polsce cieszac się lub smucac z Lubelszczyzny. Ponadto 1 procent podatku daje na Hospicjum Małego Księcia Pozdrawiam mądrych ludzi z Lubelszczyzny -PN -dz Rataje .Biedni Ludzie powinni się konsolidować a mącicieli nalezy obserwować .Pytam w prost Adamowicza dlaczego Podkarpacie sie Łaczy czy wioski przyległe sa zadowolone jak Robczyce czy inne,ale są razem w jednosci siła tak mawiali nasi przodkowie nie czubek nosai posadka dla kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lubelak z Poznańszczyzny w lubelskiem szuka lubelszczyzny.Babcia dobrze Ci mówiła,że masz w głowie olej rzepakowy.Głowo rzepakowa wpierw znajdż tą lubelszczyznę i pokaż na mapie.Ciemnotę przez 60 lat wciskano o jakiejś lubelszczyznie,która nie istnieje.A obecne województwo to stwór nie do przyjęcia.Społeczeństwo ma już dośc matołów z Koziego Grodu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lubelszczyzna masz tępa głowo i wyslij do swoich znajomych tepych głów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...