Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Genialne poczucie humoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, skąd 12 803 wyborców z woj. lubelskiego wiedziało kim jest ten Pan z Gdańska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę żenujące. Ksiądz im musi pokropić, wielcy katolicy. Ale zdrady żony (poseł Pięta), pokazywanie obraźliwych gestów (Lichocka), bicie żony(Rafal P. - radny pis), bicie żony (Poseł Zbonikowski),zdrada żony (senator Bonkowski). Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Lublinie Panie Pośle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące. Kanciak z Gdańska posłem z lubelskiego. Durni wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan CZARNEK, teraz Pan KANTHAK - nareszcie BIERUTOWO ziejące od dziesięcioleci eSBecją i PKWNem dostało mocną odtrutkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokropione, liczni kapłani przybyli, diabła w biurze nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wPiSze się w układ wspierania lubelskiego dewelo-rozwoju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak mało jest zdjęć z kandydatem na wicewojewodę lubelskiego ,przecież to brawurowa przyszłość lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do As, tylko idio*a wkłada wszystkich do jednego wora, czy to znaczy, że jak katolik Andrzej pobił żonę, to wszyscy katolicy Andrzeje to dranie? Jak jeden As pokazał środkowy palec czy to znaczy, że każdy As powinien się z tego wyspowiadać lub zmienić religię, która pozwala na pokazywanie środkowych palców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada że go wybrali...taka miernota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, skąd 12 803 wyborców z woj. lubelskiego wiedziało kim jest ten Pan z Gdańska ?
 A mnie zastanawia, skąd kilkadziesiąt tysięcy wyborców - pomimo licznych przykrych doświadczeń z lat POprzednich - NIE wiedziało, co i kogo reprezentuje dewelo-dottore, i zagłosowało na dewelo-spadochroniarza sPOd Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARWO !!  Młody chłopak i rozwalił komuchów w regionie aż milo !!
 towarzysz piotrowicz jest z innego okręgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On taki z wyglądu jude ja do tego narodu nic nie mam ale jakoś tak pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tow kaczanowski w formie. POchwała się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wPiSze się w układ wspierania lubelskiego dewelo-rozwoju?
 Papierkiem lakmusowym będzie to, czy dewelo-ratuszowa agencja PR będzie na niego pluć jadem tak jak na Czarnka, czy też nie (jak w przypadku Sprawki). Jeśli to pierwsze, to znaczy, że w tym pośle można pokładać pewne nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do As, tylko idio*a wkłada wszystkich do jednego wora, czy to znaczy, że jak katolik Andrzej pobił żonę, to wszyscy katolicy Andrzeje to dranie? Jak jeden As pokazał środkowy palec czy to znaczy, że każdy As powinien się z tego wyspowiadać lub zmienić religię, która pozwala na pokazywanie środkowych palców?
 Niemniej, co byś napisał lub nie... ten środkowy palec tak was pisów charakteryzuje, jak nie wiem co. To powinno być wasze godło, trafiła ta pani w środek tarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypad gościu z lublina , co ty masz wspólnego z naszym miastem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanciak dorwał się do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypad gościu z lublina , co ty masz wspólnego z naszym miastem!
Ratuszowa gościnność ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...