Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dla lublinian? Przenieśmy tu ministerstwo!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Faktycznie nie wszyscy nadają się do jakiegokolwiek działania w polityce!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę aby Tułajew wrócił do Lublina. Niech się warszawa szarpie z naszym "bezrobotnym ministrantem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydział hejtu nadal nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przenoście nam zera do Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sralim muchy bedzie wiosna... ta żałosna formacja zwaną Koalicją Obywatelską chwyta się wszytskiego aby ugrać kilka głosów w jesiennych wyborach. żałosne, przecież w średnio ogarnięty człowiek wie że to przedwyborcza ściema obliczona w zdobycie kilku głosów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gdańszczanin Jan Kanthak faktycznie miałby szansę zamieszkać w Lublinie i być prawdziwym posłem z okręgu nr 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szykują robotę dla swoich bo tam nie będzie dla normalnych Polaków. Moja wnuczka wyedukowała się w drogiej szkole wyższej a robotę pośredniak chciał dać jej w Lidlu! Lepie niech w domu siedzi niż na szkopów ma robic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie ryzykować, bo jak będzie powtórnie czarcia łapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł całkiem fajny. Analogiczna sytuacja do tej jaką ma Unia Europejska - siedziba KE w Brukseli ale już Parlament mieści się w Luksemburgu, Strasburgu i Brukseli, Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu a Europol w Hadze. Czemu w Polsce wszystko musi być w Warszawie? POpieram POmysł przyszłej POseł Wcisło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...