Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier wprowadził stopień alarmowy na terenie całego kraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2019 r. o 12:41 Powrót do artykułu
...ble ble ble i monitorowanie nastrojów społecznych. A hasło "Polska jest jedna" ni jak ma się do stanu faktycznego. Geograficznie jedna, ale mentalnie, kulturowo i społecznie podzielona wzdłuż "królowej rzek polskich" na tę cywilizowaną, europejską oraz intelektualnie przygotowaną do wyścigu o postęp technologiczny i tę azjatycką gdzie kołtuństwo, jak tez społeczna akceptacja braku głodu wiedzy znajdują społeczne przyzwolenie. Te różnice widzimy każdego dnia, ale czy warto nad tym ubolewać. Moje dzieci natychmiast po ukończeniu specjalizacji w 4PSK wyjechały z kraju napawając mnie dumą! Chociażby dlatego jestem wdzięczna losowi że dał mi siłę do wychowania ich na przyzwoitych i zaradnych ludzi pomimo, iż jesteśmy stąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parafiach niech wprowadzi bravo-anal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Tobą matura? Boisz się, że nie zdasz lub pewne partie materiału nie są Ci jasne? Dzięki kursom maturalnym organizowanym przez Szkołę COSINUS w Białej Podlaskiej podejdziesz do matury bezstresowo! Organizujemy kursy maturalne na poziomie podstawowym z przedmiotów: języki polski i angielski, matematyka. Koszt godziny kursu to mniej niż 10 zł! Zapraszamy do Sekretariatu Szkoły COSINUS w Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35B Tel.: 83 311 34 77
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nikt nie mógł zobaczyć manipulacji wyborczych, bo jakoś do tej pory żadnych alarmów nie było przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy Polak musi mieć Twittera ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto ma być tym zagrożeniem? czyżby totalna opozycja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to tylko po to, żeby farma trolli mogła wydajniej pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto ma być tym zagrożeniem? czyżby totalna opozycja ...
 Wszyscy co nie sa za pis - czyli cała reszta Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ble ble ble i monitorowanie nastrojów społecznych. A hasło "Polska jest jedna" ni jak ma się do stanu faktycznego. Geograficznie jedna, ale mentalnie, kulturowo i społecznie podzielona wzdłuż "królowej rzek polskich" na tę cywilizowaną, europejską oraz intelektualnie przygotowaną do wyścigu o postęp technologiczny i tę azjatycką gdzie kołtuństwo, jak tez społeczna akceptacja braku głodu wiedzy znajdują społeczne przyzwolenie. Te różnice widzimy każdego dnia, ale czy warto nad tym ubolewać. Moje dzieci natychmiast po ukończeniu specjalizacji w 4PSK wyjechały z kraju napawając mnie dumą! Chociażby dlatego jestem wdzięczna losowi że dał mi siłę do wychowania ich na przyzwoitych i zaradnych ludzi pomimo, iż jesteśmy stąd!
 Wyrazy współczucia. Proszę spróbować jakiejś terapii . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ble ble ble i monitorowanie nastrojów społecznych. A hasło "Polska jest jedna" ni jak ma się do stanu faktycznego. Geograficznie jedna, ale mentalnie, kulturowo i społecznie podzielona wzdłuż "królowej rzek polskich" na tę cywilizowaną, europejską oraz intelektualnie przygotowaną do wyścigu o postęp technologiczny i tę azjatycką gdzie kołtuństwo, jak tez społeczna akceptacja braku głodu wiedzy znajdują społeczne przyzwolenie. Te różnice widzimy każdego dnia, ale czy warto nad tym ubolewać. Moje dzieci natychmiast po ukończeniu specjalizacji w 4PSK wyjechały z kraju napawając mnie dumą! Chociażby dlatego jestem wdzięczna losowi że dał mi siłę do wychowania ich na przyzwoitych i zaradnych ludzi pomimo, iż jesteśmy stąd!
Wyrazy współczucia. Proszę spróbować jakiejś terapii . . .
 Proponuje 5 setek plus, wtedy i do połowy wiadomosci można obejrzec bez odruchu wymiotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tylko tylko po to aby uzdolnieni patrioci nie mogli przeszkadzać w czasie wyborów manipulowaniem bazami w systemach wyborczych. Przecież to co mówią prognozy musi się sprawdzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...