Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po 4 latach bandyci z MWP którzy pobili człowieka w końcu zostali ukarani ! Ale mnie zastanawia co innego, jak do tego doszło, że na tak dużej manifestacji nie było ani jednego policjanta, który mógłby na czas zareagować ? Przypadek ? Nie sądzę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo podstarzały komuszek dostał lekką przekopke ma mordę a tu robią wielki hałas jakby nie wiadomo co się stało. Za czerwonych sam bił ludzi a teraz wielki obrońca konstytucji i sonduf. Beka z takich smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram, ale rozumiem. Ci młodzi ludzie z MWP, ONR tudzież innych faszyzujących organizacji czują się zobowiązani do ulegania chuciom ich duszpasterzy/kapelanów. Wszyscy oni są ostro nicowani na terenach licznych w kraju plebanii!! A to wywołuje u części z nich frustrację oraz potrzebę odreagowania. Najdogodniejszym celem jest inteligencja niezwyczajna stosować agresji, a więc w pewnych sytuacjach bezbronna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba ostanie tego typu info na tym portalu, od poniedzialku to bedzie "nasz dziennik"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu inna opowieść: ***s://tygodnik.interia.pl/news-antoni-mezydlo-przywiazali-mnie-do-drzewa-i-kopali-dol,nId,5074028#iwa_source=weeklies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu inna opowieść: ***s://tygodnik.interia.pl/news-antoni-mezydlo-przywiazali-mnie-do-drzewa-i-kopali-dol,nId,5074028#iwa_source=weeklies
  A ty dalej wrzucasz te linki z kłamliwych,  zdradzieckich, proniemieckich mediów? Że jeszcze sobie nie wydłubałeś od tego oczu, ani ręka ci nie uschła? Będziesz musiał w ramach pokuty zrobić sobie lewatywę. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram, ale rozumiem. Ci młodzi ludzie z MWP, ONR tudzież innych faszyzujących organizacji czują się zobowiązani do ulegania chuciom ich duszpasterzy/kapelanów. Wszyscy oni są ostro nicowani na terenach licznych w kraju plebanii!! A to wywołuje u części z nich frustrację oraz potrzebę odreagowania. Najdogodniejszym celem jest inteligencja niezwyczajna stosować agresji, a więc w pewnych sytuacjach bezbronna!
 Chciałem tylko powiedzieć, że ONR TO ORGANIZACJA FASZYSTOWSKA! XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...