Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Grobel kontra Maj, runda druga. Kogo poprą wyborcy PO i PiS?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2018 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Nie ma znaczenia kto wygra. Puławy straciły swoją szansę. To miasto geriatryków, wymierające, bez wsparcia młodych, bez zaplecza turystycznego. Kto mądry - ucieka.
 Albo ten kto ma możliwości i wsparcie od rodzinki ucieka. Czy myślisz, że wszyscy, którzy nie wyjechali są tu bo są ograniczeni intelektualnie, a nie dlatego tkwią tu z pewnych przyczyn losowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNO I DRUGIE MAJĄ PODOBNY POZIOM WIEDZY, AŻ NIE WIADOMO CZY PŁAKAĆ CZY SIĘ SMIAĆ :D "Głosowałam na panią Krygier, a teraz poprę pana Maja. Kompletnie nie rozumiem jak można chcieć głosować na prezydenta Grobla. Od 1988 r rządzi Puławami, bardzo wiekowy i były PZPR-owiec, no i w czasie jego rządów prawie wszyscy młodzi uciekli z Puław. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel to zło dla miasta, ale jeszcze większym złem jest sekta pisowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze--grobel- przynajmniej ma klase i nie "włazi"w du...e bez wazeliny a ten maj to jakis p....na blokach rozwiesza jakieś xerówki z tekstem maj w listopadzi e--jest tak nachalny p ro sta k ze ten fakt już mnie zniecheca-- ZERO KLASY I dtalego przegrasz b...ku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Pan masazysta bedzie Waszym prezydentem. Zobaczymy. Odechce Wam sie zmian. Jestem z wyksztalcenia politologiem z przygotowaniem, ale nawet do glowy by mi nie przyszlo aby startowac w wyborach na prezydenta. To wielka odpowiedzialnosc, lata jakis doswiadczeń. Zarzadzanie ludzmi, majatkiem itp.
 Do zarządzania miastem potrzebny jest menadzer a nie politolog, czyli specjalista od niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Grobel - Prezydent musi być: stabilny emocjonalnie, zrównoważony, doświadczony oraz musi posiadać odpowiednią wiedzę na temat funkcjonowania samorządu, administracji publicznej i prawa. WSZYSTKICH ZACHĘCAM BY GŁOSOWAĆ NA DOŚWIADCZONEGO SAMORZĄDOWCA, nam nie potrzebne spory, nam potrzeba zrównoważonego rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle o ile z Panem mi po drodze to z Panią Beatą Kozik już nie koniecznie. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Grobel - Prezydent musi być: stabilny emocjonalnie, zrównoważony, doświadczony oraz musi posiadać odpowiednią wiedzę na temat funkcjonowania samorządu, administracji publicznej i prawa. WSZYSTKICH ZACHĘCAM BY GŁOSOWAĆ NA DOŚWIADCZONEGO SAMORZĄDOWCA, nam nie potrzebne spory, nam potrzeba zrównoważonego rozwoju.
 Najlepszy w wieku 70ciu lat, najlepiej z doświadczeniem z PZPR, który popadł w rutynę i nawet się nie musi starać. Głosując na grobla robisz z Puław coś pokroju Końskowoli albo Kurowa. Dziadki blokujące miejsca innym pokoleniom na emeryture!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ,że era pana Grobla dobiegła końca i pozwólmy wykazać się konkurentowi Zdaję sobie sprawę ,że lokalne układy mogą przestać istnieć i wiele osób drży o swoje ciepłe posadki,ale taka jest rzeczywistość i nie zaklinajmy jej na siłę.Dodam że, nie byłem na pierwszej turze ale na drugą z przyjemnością pójdę i zagłosuję na pana Maja do czego zachęcam tych którzy również nie byli.Pozdrawiam uczciwych puławiaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się tylko zastanawiam jakimi to umiejętnościami wykazał się ostatnio Pan Grobel? Nieudolny projekt Mariny i zamknięty parking, kłopoty z działalnością PPNT, afera z przebudową Domu Chemika i straty w budżecie miejskim, przeskalowana i przepłacona nowa hala sportowa. To takie pierwsze z brzegu przykłady. Jakby jeszcze trochę pogrzebać to kilka łyżek dziegciu w tej oficjalnej beczce miodu się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, na forum Dziennika Wschodniego ktoś pod moim nazwiskiem napisał niestworzone bzdury. Nie wiem, czy miał to być czarny dowcip, czy ktoś chciał mnie obrazić. Z pewnością nadrzędnym celem autora wpisu była chęć zdyskredytowania mnie oraz prezydenta Janusza Grobla. O tym idiotycznym wpisie dowiedziałem się od osób trzecich. Ja sam nie komentuję niczego na forum Dziennika Wschodniego. Natomiast autorowi życzę, żeby pisząc w przyszłości o własnych doświadczeniach i przeżyciach miał odwagę podpisywać się swoim nazwiskiem. Pozdrawiam, Marcin Mizera mmizera.media@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, na forum Dziennika Wschodniego ktoś pod moim nazwiskiem napisał niestworzone bzdury. Nie wiem, czy miał to być czarny dowcip, czy ktoś chciał mnie obrazić. Z pewnością nadrzędnym celem autora wpisu była chęć zdyskredytowania mnie oraz prezydenta Janusza Grobla. O tym idiotycznym wpisie dowiedziałem się od osób trzecich. Ja sam nie komentuję niczego na forum Dziennika Wschodniego. Natomiast autorowi życzę, żeby pisząc w przyszłości o własnych doświadczeniach i przeżyciach miał odwagę podpisywać się swoim nazwiskiem. Pozdrawiam, Marcin Mizera mmizera.media@gmail.com
 Proszę się bić w piersi,a nie wykręcać jak ktoś zwrócił uwagę. Dla popularności jesteś zrobić wszystko pseudo-celebryto, społeczniaku. Ciekawa historia w Hamsie Panie bezwstydny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan M. w roli studenta w radio puławy 24 wypadł bardzo blado jak szczaw, który nie odrósł od ziemi. Pan M. to brak wiedzy merytorycznej , brak umiejętności rozwiązywania problemów skompromitował się niczym student który nie zna odpowiedzi na pytanie. Pan M. najlepiej się czuje w śród specjalistek kobiet z pasją do najstarszego zawodu. Pan M. to pieniacz i populista popierany przez nacjonalistów i tą z pis co najwięcej na kampanie wydała a najmniej głosów zyskała. Pan M. to brak kompetencji i zaplecza politycznego kompromitacja i obłuda . Listopad to złota polska jesień a nie Maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Maja będzie wódka 24h na dobę. Pijanym społeczeństwem łatwiej drygować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Maja będzie wódka 24h na dobę. Pijanym społeczeństwem łatwiej drygować.
 Proszę nie sądzić wszystkich swoją miarą. Jeśli masz problemy z alkoholem udaj się na leczenie. Ludzie mają inne priorytety niż twoja wódka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan M. w roli studenta w radio puławy 24 wypadł bardzo blado jak szczaw, który nie odrósł  od ziemi. Pan M. to brak wiedzy merytorycznej , brak umiejętności rozwiązywania problemów skompromitował się niczym student który nie zna odpowiedzi na pytanie. Pan M. najlepiej się czuje w śród specjalistek kobiet z pasją do najstarszego zawodu. Pan M. to pieniacz i populista popierany przez nacjonalistów i tą z pis co najwięcej na kampanie wydała a najmniej głosów zyskała. Pan M. to brak kompetencji i zaplecza politycznego kompromitacja i obłuda . Listopad to złota polska jesień a nie Maj.
 Witamy w świecie absurdu i zaburzeń percepcji. Nie jestem narodowcem ani nie popieram pisu, a chcę zmian. Dziękuje emerytom ich czas minął, niech zrobią miejsce innemu pokoleniu. Dziękuje za dziadziusis Grobla, który popadł w taką rutynę, że już nawet nie chce mu się nic robić. Proszę nie obrażać innych ludzi tylko dlatego, że nie żyją w swojej rzeczywistości jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...