Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
świnia to zawsze swinia. Nic tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szkoda tu się produkować. Widać po lajkach przy komentarzach, że tu pracuje opłacalna z naszych podatków grupa PiS - owych trolli:( za chwilę na mój wpis rzucą się wyglodniałe trolle... Panie Hetman, Pan robi swoje. Już Marszałek Piłsudski powiedział prawdę o rodakach: Naród wspaniały tylko ludzie kur.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do swój - to jak koledzy głosowali ? padlino obłuda to mało powiedziane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także do swój a w zasadzie to do k... członka wspaniałego narodu według oczywiście cytowanego marszałka. Idź pan w ... :) z tym swoim wywodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do swój - to jak koledzy głosowali ? padlino obłuda to mało powiedziane .
 Żeby dyskutować trzeba reprezentować podobny poziom intelektualny. Zapytam swojego psa czy chce z tobą poszczekać;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do swój - jak ja lubię w***ać niedouczonych filozofów . Czy coś pisałeś o paplaniu się w błocie .Bucha ,ha ,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę za późno. Tęczowy kristofer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do  swój - jak ja lubię w***ać niedouczonych filozofów . Czy coś pisałeś o paplaniu się w błocie .Bucha ,ha ,ha
 Naucz się pisać, bo edukację chyba zakończyłeś na 3 klasie podstawówki. W 4 uczą jak się stawia przecinki. Żadna filozofia glucie, to elementarne podstawy j. polskiego. Ale Twój mentor z Nowogrodzkiej właśnie stawia na taki elektorat, głupi i niewykształcony! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do swój- nie kracz filozofie bo za około trzydzieści lat ortografie i twoje obcinki trafi szlak [bojowy z po] Zapomniałem dodać ..bana padlino śmierdząca . bucha ,ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do  swój - jak ja lubię w***ać niedouczonych filozofów . Czy coś pisałeś o paplaniu się w błocie .Bucha ,ha ,ha
Naucz się pisać, bo edukację chyba zakończyłeś na 3 klasie podstawówki. W 4 uczą jak się stawia przecinki. Żadna filozofia glucie, to elementarne podstawy j. polskiego. Ale Twój mentor z Nowogrodzkiej właśnie stawia na taki elektorat, głupi i niewykształcony!
 Wyjasniam wm,że psy na lata się nie gryzą tylko który mocniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj zapomniałem docinka bucha ,ha .ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałeś Krzysztof zielony róg, ostał ci się tęczowy sznr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zagłosuję na Zjednoczoną Prawicę a nie na Zjednoczoną Targowicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środę na targu znowu plecaki będzie rozdawał? Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o prawa polskich kierowców, raczej o to, aby właścicielom firm transportowych nie było gorzej - a to dwie różne sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież TO WŁASNIE ONI  sprzedali w Brukseli polskich kierowców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co i dla kogo wy chcecie walczyć w tej Brukseli? - przykład: głosowanie przeciwko dyrektywie PE zakazujacej nieuczciwych praktyk i podwójnych standardy produktów sprzedawanych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz na Zachodzie Europy.   Hetman Kalinowski Siekierski - wszyscy z PSL jak zagłsowali ??? nie wstyd wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wejściu PSL do Koalicji Europejskiej, lider gminnych struktur PSL z 25 letnim stażem i lider zespołu Bayer Full napisał, że nie wyobraża sobie głosować na LGBT i lewicę. "Partia której hymnem jest Rota (PSL), idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców?" - powiedział na pożegnanie z PSL pan Świerzyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik rządu PO-PSL Paweł Graś przyznał, że „Władysław Kosiniak-Kamysz przeprowadził dwie najgorsze reformy w wolnej Polsce, tj. podniesienie wieku emerytalnego i OFE”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dodac do tego tematu, zachowanie Kamysza przy obrażaniu koscioła w warszawie bił brawo, no i pojście opod wspólnym hasłem do wyborów z PO,SLD i inni ,gdzie wartości które wytyczały drogę PSL-owi przez tyle lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...