Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i mowi to ta sama ekipa co kiedys mowila hooj z tą polską wschodnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministra razem z byłym ZHN-owcem, Bury, co oni zrobili dla Lublina? nic, to tylko zrobienie sobie miejsca przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tak samo nic nie zrobicie jak i oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekręt deweloperski pamiętamy. Na zdrajców nie głosujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim szybkim pociągu z Chełma mówi Wcisło? Dokąd ten pociąg ma jechać? Jeżeli do Warszawy to przecież będzie jechał przez Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta Mucha zrobiła dla Lublina wcześniej będąc posłanką? Pamiętam ją tylko z "puczowania" w sejmie, a jeszcze nie potrafiła odróżnić hokeja od piłki nożnej, ale była "ministrą". Jak to szybko zapomina się o swoim niedołęstwie intelektualnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w sprawie Gorek Czechowskich PO nie zachowala sie po pisowsku, byloby o czym rozmawiac. Teraz, wiarygodnosc = 0. Zegnajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem pomimo mojej niechęci do partii rządzącej to obecna ekipa znacznie więcej dostrzega wschód Polski niż było to za czasów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Pani Wcisło - co jest produkowane w Świdniku? A) jednorazowe maszynki do golenia, B) elektryczne hulajnogi, C) zestawy do brydża, D) jednak helikoptery. Proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecni posłowie = mucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorom wyborcy pamiętają "prezent" w postaci zabudowy Górek Czechowskich, a w kampanii pamięć zostanie dodatkowo odświeżona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "3 minuty dla demokracji" dewelo-krawczyk zabiega o względy ludu? Tupeciku jak widać niektórym nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych dwóch od lewej za kandydatką do reelekcji, to na urlopach wypoczynkowych, czy okolicznościowych uprawiają kampanię wyborczą w czasie pracy w ratuszu i jednej z miejskich spółek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Poseł Krzysztof B z P0 stał za zorganizowaną grupą hejterów. Wzywam go do dymisji”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda - zarówno ci powyższej fotki jak i ci obecni zrobili dla regionu, albo bardzo mało albo NIC . Dopiero od kilku lat drużyna Szydło a później Morawieckiego zainteresowała się naszym Regionem tak że można odetchnąć . Jednakże wcześniejsza POlityka "CH*J Z TĄ WSCHODNIĄ POLSKĄ " mocno nas zapóźniła. Niech nikt jednak nie myśli że cokolwiek zawdzięczamy takim jak Kruk czy Michałkiewicz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w Lublinie będą rozgrywki III ligi hokeja, to zagłosuję na Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokomotywa rusza powoli. Przed nami kilka miesięcy dobrobytu wielkich słów uśmiechów, kubki kawy i kiełbasa oczywiście : wyborcza:. Nie zapomnijmy o obrzucaniu się błotem a w niektórych sytuacjach nawet łajnem przez dwie zwalczające się partie. Ale trzeba być Polakiem a nie obywatelem polskim by zrozumieć polska mentalność. Polscy kochają wolność która obecnie jest niezagrożona kochają Polskę swój kraj i ziemię ojczystą. Są katolikami którzy nie pozwolą bezcześcić wiary, są przywiązania do tradycji historii oraz do szacunku dla swoich bohaterów, są patryjotami. Mają jeszcze jedna cechę zawsze są za tymi których się kopie a nie za kopiacymi. Ale trzeba być Polakiem by to zrozumieć. Serdecznie pozdrawiam moich rodaków Kisiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak te pokraki z PO mogą spojrzeć ludziom w oczy ta Mucha to przecież wstyd dla woj. Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy obrońcy jesteście nieźle porypani. Jest was kilkunastu a rozpaczliwie próbujecie stworzyć wrażenie, że stoi za wami co najmniej pół miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...