Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Stop spadochroniarzom". Sławomir Sosnowski rozpoczął kampanię wyborczą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Panowie! Ludzie fałszu nie lubią. Lansowanie i robienie spraw pod publiczkę prędzej czy później opinia publiczna wyłapie i oceni. Tak jak to jest z Panem B.B. Co ja mówię, na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze a przede wszystkim szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w ramach kampani widzowie obejrzą film z Emilem H. w roli głównej. Kiedy ktoś , coś wkłada mu w pewną część ciała. No dumny tata mający parcie do parlamentu, chyba zrobi nam widzom tą przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwóch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangażowany w problemy regionu co widać na każdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janowskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespołu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL? - znowu ta P0lityczna sprzedajna cichodayka? - precz nam z oczu!
  Ja też nie trawię tego arbuza gumofilca Wojciechowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu sami rodowici z dziada , pradziada bialczanie a nie spadochroniarze, prawda ? Żmijan nie z Białej , to samo Sosnowski , Haidar rodem z Syrii, a Broniewicz rodem z Konstantynowa itd. Z tym hasłem trafiście panowie w punkt, bo dotyczy właśnie was. Gratuluje poziomu inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Broniewicz już nie organizuje politycznych jasełek u siebie w firmie, gdzie można by poruszać bulwersujące kwestie o funkcjonowaniu i zarządzaniu miastem ? Nadzór budowlany zabronił robić spędów czy od czasu jak Bóbr dostał stołek , zakład ciągle w remoncie ? Tak tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Broniewicz popiera Sosnowskiego całkowicie bezinteresownie, tak jak to miało miejsce w przypadku Litwiniuka . Nie to żebym się czepiał, przecież stanowisko przewodniczącego Rady Miasta to mała betka, zresztą Broniewicz ponoć tego stołka nie chciał , ale naród bardzo prosił , i takie też prośby szły z Watykanu . To jak mógł odmówić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadochroniarze, to zazwyczaj wyższy poziom wyszkolenia. Z Białej deczko bliżej do Ząbek niż do Biłgoraja i okolic, skąd najwięcej Wybrańców w tym gorszym 7 okręgu. Łuków, Łosice bliżej, ale nie a z Biłgorajem co wspólnego ? Chyba inny winien być podział na okręgi wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - AUTORZY programu praca do śmierci "67+" I GRABIEŻ MILIARDÓW OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle sobie przypomniał o Białej jak był Marszałkiem no miał nas w...... A teraz jeszcze Bronek bezpartyjną wchodzi im w..... A gdzie dziewczynki z uczelni Bobra koleżanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jakie wysokie nagrody jako marszałek dawał dyrektorom, po kilka lub kilkanaście tysięcy zlotych, a zwykłym pracownikom jakieś ochłapy po 300-500 złotych. Na szczęście już nie pracuje w urzędzie. Bardzo źle go pracownicy oceniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsl ponownie podwyższy wiek emerytalny do 67 lat nie tylko dla rolników, ale także dla wszystkich służb mundurowych i pozostałych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniewicz stracił wiarygodność ,jeżeli kiedykolwiek miał takową .Można zrobić z twarzy dupę ale odwrotnie w pana przypadku będzie ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejdź Broniewicz ze stanowiska , zrozum w końcu , że ludzie mają dosyć twojej persony. Tu już nie pomoże tournee po mediach i wmawianie naiwnym dziennikarzom i mieszkańcom ,że ty nic nie wiesz i za nic nie odpowiadasz . Trułeś , że miasto trzeba odpartyjnić i co ? Zbieraj Jakubca i tego godnego pożałowania pakerka i wracaj na meble. Chcesz to na odchodne damy ci medal Virtutti Fekaliarii, bo zaiwania strasznie. Ludzie się śmieją , że trzymasz się zębami portek Litwina i nie chcesz ich puścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Rozrządowa w zasadzie już nie istnieje. To było zagranie dla ciemnego ludu i trampolina Bogusława to tego stołu. On sam chyba tego jednak nie zrozumie z powodu małej lotności umysłu , że stał się najbardziej groteskową politycznie osobą . Krytykował Stefaniuka , a teraz sam stał się zwykłym komediantem. Wyśmiewany i wyszydzany. Nie ma niezapłaconych rachunków, meblarzu od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdskakujcie sobie i tak kazdy wie, ze peło to dno. A pan B. ? Czy naprawdę nie czuje,że robi z siebie błazna? Wstyd i hańba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boze! Czemus nas pokarał takim Bronkiem ? W czym my mieszkańcy zawiniliśmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop zsl ,Stop lgbt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi niezmiernie przykro ,że zostałam okiwana przez Białą Samorządową i potraktowana jak szmata,tak się czuję. Oddałam na jednego z członków swój głos , a teraz to co widzę to podłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zażenowany postawą Broniewicza ,nie zasłużyliśmy na to. Broniewicz out .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...