Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli: organizatorzy akcji posługują się MANIPULACJĄ, żeby wywrzeć presję na ludziach, którzy nie przeszkadzają im w życiu, ale nie popierają, nie akceptują zboczeń jako normę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię, że wschód Polski ma największy odpływ ludzi w inne rejony kraju. Bycie choć trochę innym w tym regionie, i nie mówię tylko o homoseksualistach, ale i o rozwodnikach, obcokrajowcach, kolorowych włosach, oznacza często napiętnowanie społeczne. Tak jakby nie można było żyć obok siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dyskryminacja? Kto wam zabrania się parzyć w waszych domach nic mi do tego? Tak jak nic do tego co ja robię z moją żoną w moim domu? Natomiast nie chce oglądać na okrągło waszych onuc w przestrzeni publicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że mapa stref wolnych od LGBT pokrywa się w dużej mierze z mapą tam gdzie rządzi pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Lublin powinien brać przykład ze Świdnika, Puław. Tam widać żyją i rządzą normalni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dyskryminacja? Kto wam zabrania się parzyć w waszych domach nic mi do tego? Tak jak nic do tego co ja robię z moją żoną w moim domu? Natomiast   nie chce oglądać na okrągło waszych onuc  w przestrzeni publicznej?
Sam tym komentarzem pokazujesz, że jednak dysktryminacja jest. Wyjdź na ulicę, ale nie pokazuj, że to jest twoja żona, twoje dzieci, ktoś kogo kochasz. Nie trzymaj się za rękę, nie okazuj uczuć, nie patrzcie na siebie z miłością. To mówisz własnie ludziom. Zabraniasz im bycia sobą i mówisz, żeby wyzbyli sie uczuć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powieśić znaki z informacją strefa wolna od pedofilów w czarnych sutannach, bicia żony i dzieci, znęcania się nad zwierzętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powieśić znaki z informacją strefa wolna od pedofilów w czarnych sutannach, bicia żony i dzieci, znęcania się nad zwierzętami.
 bedzie problem gdzie je umieścić bo takich miejsc w katolickiej POLSCE nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha, zenek, wóda i "katoliki" = PiS. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obleśne mordy. Naprawdę obleśne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie piszą tolerancyjni wojownicy. Tyle miłości z ich klawiatury czy smartfona przelewa się na forach... hipokryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro można sobie "ubogacać" tablice drogowe to ja wieszam zielone strzałki umożliwiające warunkowy skręt w prawo przy czerwonym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo polskie nie zabrania im robić swoich grzechów domu, więc oni nie powinni wywlekać tego na ulicy i nie powinni wymuszać aby ktoś zło, grzech nazywał dobrem. Nie powinni wymuszać aby większość uznawała ich grzech za coś normalnego ... Słowo BOGA STWÓRCY mówi że seks homoseksualny to grzech, to wypaczenie Bożego porządku gdzie seks jest dla męża i żony. Żadna ludzka ustawa, żadne ludzkie marsze, ulotki nie sprawią że ŚWIĘTY BÓG JEZUS zmieni zdanie. Szanuję wszystkich ludzi, ale grzech będę nazywał grzechem a dobro dobrem. Kult maryjny, modlitwy maryjne, pieśni maryjne itp to też grzech - grzech bałwochwalstwa __________ wyszukiwarka : "przegrana walka aktora homoseksualisty przeciwko biblijnej prawdzie " _________ "Wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych" _________ " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT TO G...nie nazywajmy szamba perfumerią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lezby geje transwestyci...wrzód na zdrowym ciele narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich szczekających na środowiska tzw. wywrotowe ideologicznie informuję iż nie wiecie jakie skłonności ma wasz lekarz ratujący wasze zdrowie fizyczne lub ksiundz leczący waszą prawą katolicką duszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto płaci za wieszanie takich znaków w pasie drogowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję obok tej tabliczki zawiesić drugą "Strefa niewolna od ciemnoty i zabobonu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie jak ktoś jest gejem czy lezbą to jest to jego prywatna sprawa...trudno..los go pokarał ..widać dobrze mu z tym...ale jak się już ma z tym publicznie obnosić i wychwalać swoją orientację to już na to pozwolenia nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT tu LGBT tam już rzygać się chcę od tego, ludzi pod tym szyldem powinno się leczyć psychiatryczne,jest to zbiorowisko osób z kompleksami i zaburzaną tożsamością a euro komuniści tylko wykorzystuję te osoby oby uwagę odwrócić od rzeczy naprawdę ważnych, mam w rodzinie osobę homoseksualną i wcale się z wami nie utożsamia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...