Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To ważne wybory". Lider SLD odwiedził Lublin i poparł Riada Haidara

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2019 r. o 16:01 Powrót do artykułu
Śmietanka towarzyska. Ale Polacy już się nie nabiorą na takie farbowane lisy. Głosując na PO głosujesz na SLD , taka egzotyczna koalicja tylko do wyborów . potem zrzucą przebrania i będą robić swoje , aby było tak jak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze! UBywatele! Ludu pracujący! Wstyd mi! Wstyd mi za tych z koalicji UBywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd u lekarzy tyle sympati do bolszewi?. Czy o patologie chodzi?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość / 34 minuty temu 0 Śmietanka towarzyska. Ale Polacy już się nie nabiorą na takie farbowane lisy. Głosując na PO głosujesz na SLD , taka egzotyczna koalicja tylko do wyborów . potem zrzucą przebrania i będą robić swoje , aby było tak jak było. Zgadzam się z Tobą w 100%.Lisy przefarbowane z PIS które na dwa tygodnie przed wyborami nagle pokochały Unię. A poszli won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego poparcia nie uzyskał tak że z mandatu dla Pana urodzonego poza Polską nic nie będzie. A wiem co mówię bo zawsze tak jest że jak nie poprę to nic z tego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztandar PZPR wyp****ić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr,Riad Haydar zapoznal sie ze mna kiedy ucieklismy z poprzedniego ustroju i balismy sie o przyszlosc swoja i dzieci.Riad z zona i dziecmi z Syrii ja natomiast z Polski spotkalismy sie w krolewskim miescie Beyda w Libii.On z zona pracowali w szpitalu,cieszyli sie bardzo dobra opinja i mysleli o powrocie do kraju i miasta zony Bialej Podlaskiej ale pod warunkiem,ze nnZmiany nastapilyastapia korzystniejsze zmiany polityczne i gospodarcze.Zmiany nastapily wrocili do Bialej,dalej pracuja w szpitalu,i ciesza sie dobra opinja wykonuja swoje zawody,dzieci podrosly i do przodu.Mysle,ze Riad bylby uczciwym europoslem i nie plul na kraj swojej zony i zycze jemu zeby odnosil sukcesy w polityce jak i w swojej profesji dla dobra Bialej i Polski.Bez wzgledu na wynik pogratuluje mu odwagi przez telefon lub osobiscie gdyz to do pokonania 150 km.Riad zycze powodzenia kefelak i sallam maleykum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czarzasty 5 minut Twoje się już dawno się kończyło.!! Nie kompromituj się chłopie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co jadą na Riada Haidara, najpierw poznajcie jego życie (ile ludzi uratował), co zrobił dla Białej Podlaskiej i dla województwa. A zasługi ma bardzo duże. Dopiero później się wypowiadajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwone pająki schowajcie się do piwnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie burze i jak widać g....no wybiło w komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści idą razem z PO. Co to oznacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo towarzysze i agenci wreszcie jestescie razem.Wania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie pan Rid  Haidar  jest wporządku . Ale jego sympatie są zbrodnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna się na leczeniu i niech tak zostanie.Ten dr nie przedstawił w swoim życiu żadnej propozycji społecznej dla miasta w którym żyje.....nie zabiera głosu,stanowiska,jest natomiast dobrym lekarzem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy BP, jeśli chcą zachować dobrego specjalistę, nie powinni na niego głosować, ale przy każdej okazji okazywać szacunek. Sorry panie Riadzie, proszę wspierać potrzebujących, służyć ludziom, którzy mają do Pana ogromne zaufanie i pozostać głuchym na koncepcje polityczne osób reprezentujących kolejną generację zbrodniczej ideologii. Chylę czoło przed Panem mimo, że nie przyszło mi korzystać z Pańskiej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, oby. Bene vale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co tu czytam utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że trzeba głosować na Riada Haidara. Zresztą, wystarczy zacytować klasyka: "Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic". Popierajmy więc ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli, którzy coś znaczą - także w swoim zawodzie. W europarlamencie potrzeba także lekarzy, potrzeba zresztą ekspertów z każdej dziedziny. Mniej potrzeba tam tzw. zawodowych polityków. A w ogóle nie potrzeba: imbecyli, gówniarzy, oszołomów, fanatyków, łajdaków, kłamców, językowych analfabetów, nieuków, chamów, prostaków i gołodupców - którym po nocach śnią się europejskie diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...