Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny sejmiku chce zostać senatorem. Otrzymał propozycję od władz PO

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2019 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Wypowiedź pana Burego z 5 czerwca 2019: Czy rozważa związanie się z PO? – Na razie się nad tym nie zastanawiałem, ale raczej nie. Jestem liberałem gospodarczym i podejście Platformy do gospodarki nie jest mi bliskie. Platforma chce walczyć o większość w Sejmie, dlatego przyjmuje taką, a nie inną retorykę. Tych, którzy rozumieją, że dobro narodu bierze się z pracy, jest kilkanaście procent. I z tymi ludźmi chcę pracować, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nigdy nie będziemy większością – podsumowuje polityk i zaznacza, że pozostanie członkiem klubu radnych Koalicji Obywatelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadu kto otrzymał od społeczeństwa mandat w ostatnich wyborach i jego kadencja trwa, chcąc startować w innych, powinien zrzec sie przed startem tego mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Jacku. Takich ludzi jak Pan trzeba jak najwięcej w Senacie i Sejmie, aby nasza Polska była lepsza, przyjazna dla wszystkich obywateli i mądrze zarządzana. Lublinianin MM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mądry i porządny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto spłaci długi N? To jest odpowiedzialność za swoje czyny? Nie ufam politykom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mądry i porządny człowiek.
 To dlaczego należał prawie do końca do nowoczesnej?. Uciekł przed jej upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku Bury, prowadź szczury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nie uda. Nie ma szans. Strata czasu i pieniędzy. Zwykła zagrywka po bo nikt inny nie chciał tyle płacić albo i wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO czy N co za różnica jedni i drudzy sprzedadzą nas Niemcom za parę srebrników. A co to za różnica - platforma, nowoczesne, zsl, biedronie, lgbt, sld to jedno zło i dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekaj, MUCHO - do góry, bo cię dopadnie Pali-KOT, BURY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe - ile kosztuje "bezpłatna" reklama wyborcza dla pana Burego? Czy Dziennik Wschodni - nieoficjalny organ PO przeprowadzi ze mną wywiad? Zgłaszam również akces kandydowania na senatora. W przeciwieństwie do pana Burego, który posiada wiele zalet - ja wyróżniam się zmysłem inicjatywy, co uwidacznia się w sześciu moich książkach, wydanych w ciągu półtora roku - o których DW konsekwentnie milczy. Szanownej Redakcji DW polecam siebie jako niezależnego kandydata do senatu. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto, a nie k.wa Żuk jakiś Gorzków, Czarnek jakieś Koło, Wasilewski Szczebrzeszyn, Pruszkowski Michow, przewodniczący RM Pakuła Pruchnik na Podkarpaciu, a Buryyy Józefów na Roztoczu. Stanisławek Opole Lubelskie. To już Janek Łopata i Heniek Smolarz lepsi, przynajmniej chłopaki spod Lublina, od młodych lat przesiajalu lubelską kulturą i mieli bliżej do miasta.
 Był Janicki z lublina, toscie go odwołali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ktoś z "nowego rozdania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto, a nie k.wa Żuk jakiś Gorzków, Czarnek jakieś Koło, Wasilewski Szczebrzeszyn, Pruszkowski Michow, przewodniczący RM Pakuła Pruchnik na Podkarpaciu, a Buryyy Józefów na Roztoczu. Stanisławek Opole Lubelskie. To już Janek Łopata i Heniek Smolarz lepsi, przynajmniej chłopaki spod Lublina, od młodych lat przesiajalu lubelską kulturą i mieli bliżej do miasta.
Był Janicki z lublina, toscie go odwołali.
 Janicki w Radomiu się urodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe - ile kosztuje "bezpłatna" reklama wyborcza dla pana Burego? Czy Dziennik Wschodni - nieoficjalny organ PO przeprowadzi ze mną wywiad? Zgłaszam również akces kandydowania na senatora. W przeciwieństwie do pana Burego, który posiada wiele zalet - ja wyróżniam się zmysłem inicjatywy, co uwidacznia się w sześciu moich książkach, wydanych w ciągu półtora roku - o których DW konsekwentnie milczy.  Szanownej Redakcji DW polecam siebie jako niezależnego kandydata do senatu. Wojciech Górski.
 Ostatnio  dziennik wschodni to się zrobił pro pisowski dziennik czechowski ale to temat na zupełnie inną bajke.Pytanie na koniec - czym się wyróżiła pańska książka, że dziennik wschodni się nie podjął jej wydania? Czy byli też inni niezainteresowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka bezpłatna reklama? To wszystko płatne. Wygrał złota setka zapłacił za reklamę i się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś słaby anonimowy ruski trolu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź pana Burego z 5 czerwca 2019: Czy rozważa związanie się z PO? – Na razie się nad tym nie zastanawiałem, ale raczej nie. Jestem liberałem gospodarczym i podejście Platformy do gospodarki nie jest mi bliskie. Platforma chce walczyć o większość w Sejmie, dlatego przyjmuje taką, a nie inną retorykę. Tych, którzy rozumieją, że dobro narodu bierze się z pracy, jest kilkanaście procent. I z tymi ludźmi chcę pracować, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nigdy nie będziemy większością – podsumowuje polityk i zaznacza, że pozostanie członkiem klubu radnych Koalicji Obywatelskiej
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto, a nie k.wa Żuk jakiś Gorzków, Czarnek jakieś Koło, Wasilewski Szczebrzeszyn, Pruszkowski Michow, przewodniczący RM Pakuła Pruchnik na Podkarpaciu, a Buryyy Józefów na Roztoczu. Stanisławek Opole Lubelskie. To już Janek Łopata i Heniek Smolarz lepsi, przynajmniej chłopaki spod Lublina, od młodych lat przesiajalu lubelską kulturą i mieli bliżej do miasta.
Był Janicki z lublina, toscie go odwołali.
Janicki w Radomiu się urodził.
 No to są jeszcze dr inż. Leszek Bobrzyk czy Paweł brylowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sejmu też wystawcie nieskompromitowanych. My Obywatele dość już mamy Karpińskich czy Babiszów .... ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/karpinski-o-teorii-jednego-z-profesorow-sprowadza-sie-ze-ch-tam-z-ta-polska-wschodnia,n,140629867.html ***s://***dziennikwschodni.pl/krasnik/cba-w-word-w-krasniku-pod-lupa-umowa-podpisana-za-czasow-krzysztofa-babisza,n,1000241138.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...