Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Refleksje do myślenia

Utworzony przez Augistin, 12 października 2017 r. o 17:17
Це був простий, сірий осінній день, але несподівана зустріч надихнула мене написати про нього, а про думки, які він викликав. Кілька років тому, тримаючи диплом в руках, кожен з нас мріяв про «світле майбутнє» ... «Я буду прагнути вчитися в Польщі,» твердо сказав він, мій друг зі школи Івана. Потім ми просто посміхнулися думкою, що "час все ще покаже, хто здатний ...". Тепер же той Іван приходить в Україну лише для відвідування родичів. А тепер він сидить поруч зі мною і каже, «як є» ... Сьогодні, бакалавр економіки, думаючи про перехід на неповний робочий день, якщо одна з польських компаній, не запропонував йому роботу. Говорячи про навчання та можливості, Іван підкреслив, що польська система дозволяє розширювати свої міжнародні можливості. Napradę Люди дивляться на вас, як ви європеєць, фахівець ... що ще «я не забув своє коріння, але я дивлюся на Україну через призму процесів eurointegracyjnych.» Я не міг витримати це, і я ... і я запитав Івана про його ставлення до агресії Російської Федерації до України. Іван відповів, що, звичайно, не підтримують дії Російської Федерації, але я повинен визнати, що «fejkowe інформації» вплив зброї і рівень міжнародних відносин Росії, на жаль, набагато більш впливове українською мовою. Цього року я отримав запрошення на Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який відбудеться 14-22 жовтня в Сочі. Зауважте, що це чудова подія. Дуже корисно для саморозвитку, з різними програмами та цікавими знаннями. Вони запросили мене до 2013 року, але я був ще молодим (сміється), я б не вагаючись погодившись. Але за ці роки політики Російської Федерації щодо моєї батьківщини радикально змінилася, вона не дає мій oburzonemu внутрішнього «Я» в будь-якому випадку, щоб бути лояльним до Росії як країни агресора «. 2 Слід зазначити, що програма проектів, запланованих учасників туру тимчасово зайнятих в в результаті збройної агресії на території України. - міста Сімферополь, Севастополь весь світ знає, як Росія з 2014 року після перемоги Криму початку збройного конфлікту і агресії на Сході України Драйв там для мене прийняти, і для всіх інших українців і іноземців. які підтримують Україну у цьому, так би мовити, «гібридну війну» і втратою своїх героїв-патріотів. -. правда, я Це правда, що українська молодь та іноземці бойкотували не лише фестиваль цього року, тому що Україна ніколи не виступала проти міжнародних відносин, які підтримували молодь та розвиток, але лише те, що Україна відвідала цей регіон. Зрештою, очевидно, що Росія Федерація хоче використовувати учасник відбілювачі власного зображення на світовій арені, демонструючи приклад вашого іноземного дії спільноти під гаслом «так повинно бути»; "в безпеці у нас"; «Ми співпрацюємо з іншими країнами», і т.д .. Більш того, в офіційних заявах організаторів фестивалю українські міста визначені як частина російських регіонів. Заплановано як частина заходу, що перетинає український кордон та відвідує приєднану частину території України, є серйозним порушенням суверенітету та закону України, а також загальноприйнятими нормами міжнародного права. Але чому не організатори попереджають про наслідки порушення закону. (ООН Резолюція Генеральної Асамблеї No. 68/262 щодо підтвердження територіальної цілісності України, а також Закон України «Про захист прав і свобод громадян та правового режиму тимчасово окупованій території України» і Ради Міністрів від 4 червня 2015 року No. 367. " Угода про схвалення вступу в тимчасово окупованій території України та виїзд з нього «- автор). Як громадянин України не хоче бути об'єктом використання państwemagresorem в моєму рідному штаті. Нинішні організатори фестивалю в Сочі 3 грубо ігнорують міжнародне співтовариство, який рішуче засудив агресію Росії проти України, в тому числі незаконну окупацію Криму, і ввів санкції у відповідь на ці дії. Ми всі знаємо, що в'їзд іноземців на тимчасово окупованій території України та подорож
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był to zwykły, szary, jesienny dzień, ale nieoczekiwane spotkanie zainspirowało mnie do napisania o nim, a raczej o przemyśleniach, które on wywołał. Kilka lat temu, trzymając dyplom absolwenta szkoły w rękach, każdy z nas marzył o "świetlanej przyszłości"... "Będę dążyć na studia w Polsce", stanowczo oświadczył mój przyjaciel ze szkoły Iwan. Wtedy tylko uśmiechnęliśmy się z myślą "że czas i tak pokaże, kto na co jest w stanie...". Teraz ten sam Iwan przyjeżdża na Ukrainę tylko by odwiedzić krewnych. A teraz siedzi obok mnie i mówi "jak tam jest"... Dziś licencjat ekonomii, myśli o przejściu na studia niestacjonarne, o ile jedna z polskich firm zaproponowała mu pracę. Mówiąc o nauczaniu i możliwościach Iwan akcentował uwagę, że polski system pozwala poszerzyć własne możliwości do międzynarodowych. Ludzie napradę patrzą na ciebie jak na europejczyka, specjalistę... co więcej "nie zapomniałem o swoich korzeniach, jednak patrzę na Ukrainę, przez pryzmat procesów eurointegracyjnych". Nie wytrzymał i ja...i zapytałem Iwana o jego stosunku do agresji Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy. Iwan odpowiedział, że oczywiście nie popiera działania Federacji Rosyjskiej, jednak musze przyznać, że "fejkowe informacyjne" oddziaływania, uzbrojenie i poziom stosunków międzynarodowych Rosji niestety znacznie bardziej wpływowy za ukraińskie. W tym roku dostałem zaproszenie na Światowy festiwal młodzieży i studentów, który odbędzie się w dniach 14-22 października w mieście Soczi, kontynuował. Należy zauważyć, że to wielkie wydarzenie. Bardzo przydatne do samorozwoju, z różnorodnym programem i ciekawymi znajomościami. Zaprosiliby mnie do 2013 roku, jednak byłem jeszcze młody (śmiech), ja bym bez wahania zgodził się. Ale za te lata polityka FR w stosunku do mojej Ojczyzny diametralnie się zmieniła, że nie daje mojemu oburzonemu "wewnętrznemu ja" w jakikolwiek sposób być lojalnym wobec Rosji jako kraju agresora". 2 Należy zauważyć, że w programie przedsięwzięcia zaplanowano zwiedzanie uczestnikami tymczasowo okupowanego w wyniku agresji zbrojnej terytorium Ukrainy - miast Symferopola, Sewastopola. Cały świat dobrze wie, jak Rosja z 2014 roku po zdobyciu Kryma, rozpoczęła konflikt zbrojny i agresję na Wschodzie Ukrainy. Jechać tam dla mnie nie do przyjęcia, jak i dla wszystkich innych Ukraińców i cudzoziemców, którzy wspierają Ukrainę w tej ,jak mówią, " wojnie hybrydowej". Zaś utraty swoich bohaterów patriotów – prawdziwe. Uważam, że i młodzież z Ukrainy, i obywatele państw obcych mają w tym roku bojkotować nie sam festiwal, bo Ukraina nigdy nie sprzeciwiała się stosunkom międzynarodowym, które wspierały młodzież i rozwój, a tylko fakt odwiedzenia terenów, które należą Ukrainie. Przecież to oczywiste, że Federacja Rosyjska chce korzystać z uczestników dla wybielania własnego wizerunku na światowej arenie poprzez wykazanie obcej społeczności swojich działań pod hasłami "tak musi być"; "u nas bezpiecznie"; "współpracujemy z innymi zagranicznymi państwami" itp. Nawet więcej, w oficjalnych komunikatach organizatorów festiwalu te ukraińskie miasta określane są, jako części regionów Rosji. Zaplanowane w ramach imprezy przekraczanie ukraińskiej granicy i wizyty do anektowanej części terytorium Ukrainy, jest poważnym naruszeniem suwerenności i prawa Ukrainy, a także ogólnie przyjętych norm prawa międzynarodowego. Jednak organizatorzy dlaczegoś nie ostrzegają o skutkach naruszenia określonych przepisów prawa. (Rezolucja Zgromadzenia ogólnego ONZ nr 68/262 stosunkowo potwierdzenia integralności terytorialnej Ukrainy, a także Ustawa Ukrainy "O ochronie praw i wolności obywateli i reżim prawny na tymczasowo okupowanym terytorium Ukrainy" oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 czerwca 2015 r. nr 367. "w Sprawie zatwierdzenia wjazdu na tymczasowo okupowane terytorium Ukrainy i wyjazdu z niego"- autor). Jako obywatel Ukrainy nie chcę być obiektem korzystania państwemagresorem wobec mojego ojczystego Państwa. Obecni organizatorzy festiwalu w 3 Soczi rażąco lekceważą społecznością międzynarodową, która zdecydowanie potępiła agresję Rosji wobec Ukrainy, w tym nielegalnej okupacji Krymu, i wprowadziła sankcje w odpowiedź na te działania. Wszyscy doskonale wiedzą, że wjazd cudzoziemców na tymczasowo okupowany terytorium Ukrainy i wyjazd z niego dozwolony jest tylko za specjalnym pozwoleniem przez odpowiednie punkty kontrolne Ukrainy. Zwracam się do młodych ludzi, studentów, reprezentantów władz państw obcych, że w razie udziału w festiwalu i bezpośredniej chęci zwiedzania tymczasowo okupowanego terytorium Ukrainy (Krymu), takie działania będą postrzegane Ukrainą, jak nieprzyjazny gest ze strony obywateli państw obcych, w ten sposób nie tylko pokaże, że wspierasz naruszenie integralności terytorialnej Ukrainy przez Federację Rosyjską, ale i zachęcasz Kreml do dalszych agresywnych i wrogich działań, które są sprzeczne z prawem międzynarodowym i zagrażają istniejący w świecie system bezpieczeństwa. Osobiście dla siebie postanowiłem, że nie jadę tylko z jednego powodu – nie chcę swoim przyjazdem pokazać, że popieram i podzielam działania polityków w Rosji, młodych liderów, które swoimi agresywnymi działaniami i upokorzeniem demonstrują lekceważenie wszystkich wartości, praw, moralności ludzkiej i sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...