Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chciał być szczery! To i tak zaleta. Bo POzostali mówią co chce usłyszeć naiwny elektorat a robią i tak swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spojrzenie ma homo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka to nie miejsce dla osób uczciwych! Jeżeli Pan Haidar nie zamierza być obłudnikiem, oszustem i złodziejem to radzę mu poszukać sobie innej profesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że Haidar popiera związki i adopcję, nie znaczy, że linia partii jest taka. Najciekawsze jest to, że o adopcji przez osoby homoseksualne dzieci mówią prawie wyłącznie osoby heteroseksualne. Bo gdyby zapytać się gejów czy lesbijki o to czy chcą adoptować dzieci, to zgodnie ze wynikami sond aż 90% gejów i lesbijek w ogóle takich postulatów nie wysuwa i nie chce adopcji. To jest temat stworzony przez prawicowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że p.Robert Mazurek "wydobywał" to co mu pasowało i podkreślał to z ogromnym naciskiem, nie dając tym samym sprecyzować myśli Doktora Haidara, co chwilę przerywał, nie dał dokończyć.... A sam doktor - jak zwykle- według mnie na najwyższym poziomie, kulturalnie i z szacunkiem do innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kto przybliża się do PO, skazuje się, jak widać, na problemy i POrażkę. Uciekajcie od nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja faceta rozumiem, chciałby mieć wnuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie wieczorem z moim chłopakiem staramy sie o dziecko. Nie wiem czemu ale nie mogę zajść w ciążę. Adopcja to dla nas jedyna szansa na dzidziusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie wieczorem z moim chłopakiem staramy sie o dziecko. Nie wiem czemu ale nie mogę zajść w ciążę. Adopcja to dla nas jedyna szansa na dzidziusia.
 Zmien sobie chlopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej - ulepcie sobie z gliny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli lewicowcy zdobyłoby władze byłoby u nas podobnie jak we Francji To podobny nurt uprawiania polityki a szkodzenie norodowi. Pod żadnym pozorem nie można dopuścić by takie indywidua mogły rządzić naszym pięknym krajem. Wszyscy którzy niszczą tożsamość narodowa chcą wprowadzić multi multi nie są Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciąg dalszy o wynaturzeniach,czyś ty tam w syrii heidar widział ,żeby 2 byki zrobiły i urodziły cielaka?co ty chopie pier...sz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy islamski szkodnik, który chce rozwalić nasze społeczeństwo od środka. Służby powinny go prześwietlić, odebrać mu polskie obywatelstwo, wsadzić na kozę i niech wraca do siebie na pustynię! W POLSCE NIGDY NIE BĘDZIE ZGODY NA ADOPCJĘ DZIECI PRZEZ ZBOCZEŃCÓW !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Jekyll, w mordę jeża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze tego nie mówił w wyborach samorządowych. Dzisiaj z pewnością nie byłby radnym Sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katoliccy fanatycy usiluja opanowac Polske, zatruc dusze I umysly. Jeszcze troche to trzeba bedzie miec opinie proboszcza w sprawie pracy. Skonczy sie fizycznym przesladowaniem ludzi inaczej myslacych. Zawsze, kiedy Kosciol byl silny dopuszczal sie wielkich nieprawosci. Ilekroc byl sojusz tronu z oltarzem rynsztokami plynela krew. Najwiekszyn zagrozeniem dla ludzkosci jest religijny fanatyzm. Zaglada przyjdzie przez niego. I wojna swiatowa byla wojna krolow, II wojna ras, III bedzie wojna religii. Najwieksza tajemnica Kosciola jest to, ze tam...juz dawno nie ma Boga...to tam swieci triumfy nihilizm, skrajny cynizm oraz zaklamanie. Lekarzu, ulecz samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważacie że dla dziecka będzie lepsze życie w patologicznej rodzinie, gdzie matka z ojcem bez %% nie przeżyją dnia a dziecko musi samo robie radzic? A w wielu przypadkach jeszcze opiekuje się młodszym rodzeństwem bo rodzice uwierzyli że 500+ będą dawać wiecznie więc im więcej tym lepiej a kasa i tak idzie na przelew. To jest lepsze? Wstyd mi za Was. Kiedy drodzy komentujący przeczytaliście o przemocy wobec dzieci które są wychowywane przez pary homoseksualne? Ja osobiście na taki artykuł nie trafiłam. Jesli chodzi o niby "normalną rodzinę " w ostatnim czasie zabójstwo ojca w międzyrzecu podlaskim który znęcał się nad rodziną. Pora się obudzić i uprzedzenia zostawić za sobą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacy wypad do ... FRANCJI ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMA - czy może być bardziej zrytego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUCHA nie bzyczy o temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...