Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Riad Haidar na liście KO, a nie Lewicy. "Podjęta decyzja nie jest dla mnie łatwa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2019 r. o 13:13 Powrót do artykułu
Ależ trudna decyzja - mieć pączka czy zjeść pączka... Coś trzeba robić na emeryturze. Ja ponawiam pytanie, bo nadal nie dostałem odpowiedzi - czy Pan Riad odprowadza podatek od wykonywanych porad lekarskich? Bardzo mnie to ciekawi. Oczywiście bardzo dobry lekarz, ale czy inny obywatel niż reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można "dywagować na temat". Dywagowanie to jest odbieganie od tematu, mówienie oboczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Haidara. Platforma to taki PiS , wersja lajt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyliczył, że tu pewniejsze koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitny społecznik...hahaha...Czy p.Haidar wyjaśnił już swój udział w aferze hadlem bronią i w aferze paliwowej? Działo się to za czasów SLD. ktorego to był i jest członkiem. A że teraz z listy Ko...oj,tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie wie czego chce. Sejmik Sejm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy nas wyrok w części uniewinniającej, tj. dotyczącej rzekomego podsłuchiwania E. Haidara. Jednocześnie nie zgadzamy się z Sądem w zakresie uznania winy za "zmuszanie do określonego zachowania", polegającego na nakłanianiu wszelkimi sposobami do podjęcia terapii odwykowej oraz poinformowania o tym fakcie rodziców E. Haidara - powiedziała w rozmowie z serwisem Doda. Jako niezrozumiałe traktujemy fakt, iż Sąd karze za fakt, iż jako najbliższa walczyłam o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższej wówczas osoby, tym bardziej, że czyniłam to metodami powszechnie stosowanymi w takich przypadkach. Należy wręcz zapytać: czy osoba walcząca o uzależnionego partnera sama nie jest ofiarą takiego stanu, oraz czy można racjonalnie postępując karać za taką walkę o osobę najbliższą? To są dramaty, które zrozumie tylko kobieta, która to przeżyła. Na szczęście zaczęłam już nowe życie w szczęśliwym małżeństwie, a tamtą traumę chce zapomnieć jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tą aferą paliwową i handlem bronią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ezelde straciło dobrego zawodnika. Jeżeli KO postawi na stałe na ludzi znanych i zasłużonych dla lokalnej społeczności tak jak Pan Haidar i da im "biorące" miejsca na swoich listach a nie tylko partyjniakom to widzę światełko w tunelu dla tej formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taką 1. PO to PiS ma druzgocące zwycięstwo zapewnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taką 1. PO to PiS ma druzgocące zwycięstwo zapewnione.
 No dokładnie! Co tam wieloletni ordynator jednego z najlepszych oddziałów dla noworodków w Polsce przy Sylwku Tupolewie znanym bezrobotnym ministrancie czy spadochroniarzu Sasinie, który woli Warszawy nie startować bo gdy kwitła afera reprywatyzacyjna to był burmistrzem w śródmieściu Wa-Wy oraz wojewodą mazowieckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze Haidar wygra i rozjedzie spadochroniarza z Pisu Sasina! Sasin ma tylko jedna rzecz wspólna z Lubelszczyzna, ze jego szwagierka pracuje jako dyrektor u wojewody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu opublikujecie raporty z zakupów sprzętów dla Szpitala w Białej, tak, aby była jasność względem wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu. Dobrze było, ale się skończyło. Typowe dla lewackiej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokay brukselski donald PZPRowców do Brukseli wysłał, to i tutaj tez ich P0wstawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar formalnie reprezentując w Sejmiku SLD - karnie popierał zamykanie oddziałów szpitalnych i likwidację poradni przez ówczesną koalicję PO-PSL, to co z niego miałaby być za lewica? Od zawsze był w nim jakiś impuls posłuszeństwa wobec większych i silniejszych, może wynikający z mniejszościowego statusu i związanego z nim pragnienia dopasowania, ukrycia w tłumie? Z takim nastawieniem pan doktor rzeczywiście lepiej będzie chyba pasować do nijakiego i pozbawionego właściwości grona kandydatów Koalicji Obywatelskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dr Haydarem walczylismy z komuna w Libii gdzie bylo trudno o pieczywo,make,mieso czy papirosy.Handel zlotem byl prywatna incjatywa i sklepiki byly pelne zoltego zlomu.Doktorowi pomoglem w trudnych czasach a,ze ozenil sie w Bialej a studi9a medyczne ukonczyl na A.M.w Lublinie uwazalem go za lubelaka skad i ja pochodze.Obydwoje cieszyli sie bardzo dobra opinja a w Bialej nie idzie im gorzej gdzie Riad oprocz leczenia dzieci znalazl czas na polityke.Widze,ze w polityce jest trudniej jak w medycynie a o tym przekonal sie na wlasnej skorze.Zycze doktorowi zeby zostal poslem i nie bedzie plul na kraj zony ktory jest i jego krajem.Mr.doktor Bollanda no miszkleys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to że zrezygnował z członkostwa w SLD to jedna decyzja.Czekam na następną .rezygnację z stanowisk uzyskanych jako członek / ?/SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to moja partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...