Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie niezadowolenie Polaków z prezydentury Andrzeja Dudy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 12:22 Powrót do artykułu
Pani Jadwigo a kim był Komorowski? Miał własne zdanie? Prezydent w Polsce to nie król !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIZY DO USA ZNIESIONE ? - tylko za tą jedną sprawę ma mój głos - i nic więcej mnie nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga tura praktycznie pewna. Wszystko się może zdarzyć :) Może być wiosna nasza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacka prymitywna propaganda.No chyba ze mowa o ubeckich dzieciach i złodziejach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gest Pani poseł Lichockiej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACHLANY ALEK nad grobami w CHARKOWIE - mój Boże - jaki to był straszny wstyd i upokorzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyPAD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo trzeba iść do wyborów na Bosaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bronek to po co łaził po krzesłach i za co walić chciał dechą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONEK z Siemoniakiem wybrali niedorobione nieloty CARACALE - co za wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że wybór Kidawy lub PO/ZSL/SLD i ich powrót do władzy oznacza, że te postkomuna i mafie znowu P0nownie wjada do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego u Kidawy na spotkaniach są prawie  puste sale ?
 Bo liczy się jakość a nie ilość. Motłochu w autokarach nie przywożą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja niczego nie popieram. Są w Polsce ludzie, którzy tacy są. I to nie jest tak, że tacy ludzie nagle się pojawili. Odkąd jest człowiek, są tacy ludzie, którzy tacy są" Małgorzata Kidawa-Błońska - kandydatka na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda jest średnim prezydentem , ale konkurencja jest poniżej krytyki. Dlatego jedyna opcja z tego to jest to Duda.
Miernota i marionetka. Podpisuje wszystko co mu kasta rządząca podsunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Duda zamiast myśleć o drugiej kadencji powinien myśleć jak się będzie tłumaczył przed Trybunałem Stanu z tego dlaczego wbrew prawu uniewinnił Mariusza Kamińskiego dlaczego nie przyjął ślubowania od 3 prawidłowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, dlaczego w środku nocy przyjmował ślubowania od sędziów dublerów, dlaczego podpisywał ustawy sprzeczne z Konstytucją, dlaczego próbował podjudzać górników przeciwko sędziom..... i wieloma podobnymi zarzutami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet czerwony od urodzenia  Czarzasty w Polsacie apeluje do Kidawy: "Gosia, pomyśl, zanim powiesz, to nie jest trudne" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie trochę tekstu na zamówienie, przed wyborami to nic, że z głowy państwa zadowolonych jest 57 proc. pytanych osób, ale rośnie niezadowolenie hahahahahaha jaka manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIZY DO USA ZNIESIONE? TAK ! - reszta niech się schowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda to nie prezydent, to nawet nie notariusz, to słup który gdyby mu kaczyński kazał, podpisał by własną rezygnację. Jego największy atut to to że ma żonę...to słowa kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takiej propagandy byłby dumny sam Goebels!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...