Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prokuratorzy powinni służyć rozwojowi, zaczynając od dobrania się do doopy jego wrogom, którzy szkalują deweloperów i służących im samorządowców m.in. właśnie tu, na forum DW oraz ekologistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prokuratorzy nie mają złudzeń, że każdy przypadek łamania i naginania przez nich prawa będzie w Wolnej Polsce skrupulatnie rozliczony ! Wszyscy którzy przykładali rękę do nękania obywateli przez opresyjne państwo poniosą za to konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko będąc w P0 można w sposób właściwy służyć narodowi, którego największym marzeniem jak i największą szansą jest zarabianie na wynajmie apartamentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko będąc w P0 można w sposób właściwy służyć narodowi, którego największym marzeniem jak i największą szansą jest zarabianie na wynajmie apartamentów.
 Z tego co słyszałem, to Banaś służy narodowi wynajmując apartamenty na godziny, ale on chyba nie był nigdy w PO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁONET? TEN SZKOPSKI PORTAL TARGOWICY??? „Miarą słuszności, moralności naszych czynów nie może być dla nas opinia obcych, ale nasz własny zmysł moralny i nasz zdrowy instynkt narodowy, poczucie własnych dziejowych. potrzeb i własnych zadań”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, Panie Jacku, jest Pan już skreślony w oczach pańskich wyborców. Nie zmienia się partii w czasie trwania kadencji jak się dostał z listy pewnej partii. To świadczy że jest Pan niewiarygodny i sprzedajny, jak tfuuu pissowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
   Jakie wybory ?? Poczta to moze co najwyżej roznosić ulotki o nowym kebabie a nie karty wyborcze... albo avizo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wystąpienie ma coś wspólnego z akcją prokuratury i CBA w sprawie lewych faktur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁONET? TEN SZKOPSKI PORTAL TARGOWICY??? „Miarą słuszności, moralności naszych czynów nie może być dla nas opinia obcych, ale nasz własny zmysł moralny i nasz zdrowy instynkt narodowy, poczucie własnych dziejowych. potrzeb i własnych zadań”.
 Przecież ty kopiejkowy trollu nie wiesz nawet czym była targowica. Do budy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
  Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość, a nawet jeśli to nie pomaga, to głosowania odbywają się do skutku, aż się uda? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko będąc w P0 można w sposób właściwy służyć narodowi, którego największym marzeniem jak i największą szansą jest zarabianie na wynajmie apartamentów.
 No patrz. A Banaś nie jest w PO, a zarabia właśnie w ten sposób. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścier_K_o dewelo-ratuszowo_P0-wska - nie wykręcaj się banasiem, tylko odP0wiedz, czy uznajesz odejście gnoma za zdradę platformy deweloperskiej czy nie. To znaczy dokładniej - czy twój Pan deweloprzydoopAS uznaje to za zdradę czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
 Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
 Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
 Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
 Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ?
 Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: 70 milionów obciąża totalną opozycję. To przez nich nie odbyły się wybory w przewidzianym prawem, terminie. To oni, przez chęć podmiany swojej kandydatki na jeszcze większą klęskę życiową, strasząc "śmiertelnymi kopertami", doprowadzili do zmiany terminu wyborów. Bury! Płać!
Aha. A ciekawe w jaki sposób, skoro. PiSdy mają w sejmie większość,
Cham jesteś i z kiepskiej rodziny, skoro przyparty faktami do muru ciągle wspominasz żeńską część swoich kuzynów wulgarnie się o nich wysławiając per: pisdy. Za przeproszeniem. Takie chamskie wyrazy to twoja domena. A w temacie: nie tylko żeś cham nieobyty, to jeszcze albo ciemniak, albo kłamca (prawdopodobnie i jedno i drugie), bo tutaj Gowin dał ciała i poparł zabójcze koperty. A teraz to, do czego chcą doprowadzić w Polsce osoby z macicami: ***s://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holandia-nastolatek-na-wozku-znaleziony-na-mrozie-porzucili-,nId,5051338
Tak jakoś zebrało mi się na wspomnienia o twojej matce. A to, że nie potrafią się między sobą dogadać, to akurat nie jest wina platformy, czy jakiekolwiek innej partii obecnie opozycyjnej. I tak długo ze sobą wytrzymali. Poprzednia taka koalicja ledwo wytrzymała dwa lata. Ale faktem jest, że gdyby chcieli, głosowaliby do skutku. Więc nie wykręcaj kota ogonem, bo się kaczygnom wkurzy. Piątka dla zwierząt i takie tam przecież. Co do tego linku, całe szczęście, że mieszkamy w Polsce. U nas zbudują pokoje do wypłakania się dla niepełnosprawnych i ich rodzin i po problemie. XD
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ?
Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD
 Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę: czy to wystąpienie miało coś wspólnego z akcją prokuratury i CBA w sprawie lewych faktur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli twoje przypuszczenie jest faktem, to twoja wiarygodność jej grubo poniżej zera. Nie wspominając o tym, że jak dziecko, w każdej "wypowiedzi" przezywasz ludzi, o których nie masz pojęcia. Ujadasz jak burek łańcuchowy: bez sensu, bez mocy i bez przekonania. Ale nic to. Co powiesz na to: ***s://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-gdansk-kara-dla-pedofila-razaco-niewspolmierna,nId,5053204 ? Przecież to ty wyskoczyłeś z obrażaniem mojej rodziny. Myślałeś że nie odpowiem? Moja wiarygodność nie ma tu nic do rzeczy. To nie ja buduję mit silnej i zjednoczonej prawicy. Co do linku, przecież podobno reforma sądownictwa miała to zmienić. Jak zwykle PiSdom nic nie wychodzi. Ale oczywiście Wielki sukces został odtrąbiono kiedy prokurator Kaczyński nakazał za wszelką cenę zamknąć niewinnego Komendę. XD Nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu, bo straciłbym szacunek dla samego siebie. Zanim cos wyślesz, to przeczytaj: pogarda dla innych ludzi, sprowadzanie ich do poziomu narządów płciowych, to twój wynalazek. Nie zwalaj na nikogo. Sam prowokujesz i narzucasz chamskie odzywki. Chowasz sie za ekranem :) Pyskaty tchórz? Pewnie tak, ale to nie mój, a twój problem. A teraz sprawdzian z wiarygodności: kiedy Kaczyński był prokuratorem, który kazał zamknąć niewinnego Komendę? Masz dowody na to? Jeśli tak, to dawaj! Nie bój się, żyjemy w wolnym kraju.
  Ej, ale akurat PiSda to nie ja wymyśliłem, tylko zwolennicy kaczygnoma. Ile razy było powtarzane że PiS da to, PiS da tamto... I to nie ja nazywam kobiety osobami z macicami. Więc sprowadzenie cię do mojego poziomu, to byłaby spora dla ciebie nobilitacja. Co do dowodów, dostarczył ich sam Kaczyński, między innymi w wywiadach dla gazety wyborczej z tamtego okresu. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...