Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD: popieramy kandydaturę Krzysztofa Żuka (PO)

Utworzony przez belfer, 25 listopada 2010 r. o 16:52
Możecie popierać.......siebie na wzajem...ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z kandydatami na urząd prezydenta Lublina mieszkańców Śródmieścia w dniu 28 listopada 2010 r. o godzinie 12.00 na ulicy Gminnej w Lublinie.Pragniemy przypomnieć, że jako wyborcy jesteśmy Pracodawcami dla osoby ubiegajacej się o ten urząd.Kandydaci proponują ogólnie poprawę estetyki miasta i przybliżenie Lublinaim mieszkańcom, zachęćmy więc kandydatówdo spojrzenia na Lublin okiem mieszkańca Śródmieścia szczególnie tych bocznych ulic pomiędzy ul. Narutowicza i ul.Dolnej Panny Marii. Chcemy zwrócić uwagę na dzikie wysypiska śmieci oraz tragiczny stan ulic a także na brak kanalizacji w tym rejonie miasta. Taki stan rzeczy nie jest powodem do dumy dla Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma poparcie SLD. Szacunek Ludzi Dzielnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ten dziad z sld, wielki nauczyciel akademicki, swój tytul doktora używal w kampanii wyborczej niemalże jako pierwsze imię - popiera zuka, to ja glosuje na sprawkę skoro jerzy gryz jest taki wyksztalcony, ze swój stopien naukowy tak akcentuje, to dlaczego ne zrobil habilitacji, nie jest profesorem...dziadek z niego a gówno zrobil w kierunku naukowym, więc niech nie wypowiada się o naszym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i widzicie, swój swojego zawsze POprze. Kiedyś było takie hasło: "Komuno wróć" no i Komuna wróciła. Czy to SLD, czy PO, czy PSL, czy Palikot to są wszystko "kolesie z podwórka" którzy może się i trochę popstrykają dla fasonu, ale jak trzeba to zawsze mogą na siebie liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy przyjaciele zawsze powinni się popierać. Skoro Komorowski nie wstydzi się Jaruzelskiego, to dlaczego starzy przyjaciele z PO i SLD mają się siebie wypierać. Przyjaźnie zawiązane w Arłamowie, które stworzyły Okragły Stół, przetrwają wieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro to komunistyczne czerwone zoombie popiera likwidatora miejsc pracy to znak ze masowo trza isć i głosować na Sprawkę , mimo ze PiSu specjalnie nie popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konzizol napisał:
jeżeli ten dziad z sld, wielki nauczyciel akademicki, swój tytul doktora używal w kampanii wyborczej niemalże jako pierwsze imię - popiera zuka, to ja glosuje na sprawkę skoro jerzy gryz jest taki wyksztalcony, ze swój stopien naukowy tak akcentuje, to dlaczego ne zrobil habilitacji, nie jest profesorem...dziadek z niego a gówno zrobil w kierunku naukowym, więc niech nie wypowiada się o naszym mieście
ciekawe czy ten Trep z komunistycznego LWP doktorat podobnie jak tow. Grzegorz Kurczuk obronił w Moskwie - to by wiele wyjaśniało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pieprzycie farmazony... każdy popiera kogo chce i nie widzę powodu do tego, żeby kogoś obrażać za poglądy polityczne. Wam jednak ta filozofia jest daleka. Obrażacie wszystkich wokół, obrażacie się, kiedy ktoś myśli inaczej niż wy, a później mówicie, że to Platforma i TVN wprowadzają do debaty publicznej agresję. Co za żenada. Ja głosuję na dr Żuka i co mi zrobicie? naubliżacie? proszę bardzo, jeśli Wam to nastroje poprawi. Prawda jest taka, że Żuk to człowiek z wiedzą i z pasją. Gdybyście się pochylili nad jego programem, to musielibyście przyznać mi rację. Ale oczywiście wolicie obrażać innych... mam nadzieję, że Lublinianie nie wybiorą Sprawki, tylko Żuka, bo Lublin zasługuje na szansę rozwoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. PiS pokazał już w poprzedniej kadencji co potrafi. Mając większość w radzie miasta cały czas doprowadzał do obstrukcji. Uchwalał budżet taki, jaki chciał, a później krytykował Wasyla za wykonanie tego budżetu. Dziś mamy kolejną odsłonę tej szopki. Zaraz po zakończeniu liczenia głosów do rady miasta PiS postanowił zmienić budżet, który wcześniej sam przygotował. Hipokryzja na maxa. Ale mieszkańcy Lublina sami muszą wybrać. Ja w każdym razie wybieram Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja glosowalem na wojciechowksiego i sie zastanawialem ale teraz juz nie ma co. Nawet UB za Zukiem. Na Platforme nigdy nie zaglosuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy mlodzi kaczynscy tak jak mohery tylko potraficie za plecami obrazac, bo nie macie odwagi prosto w oczu mowic dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z SLD (TERAZ W SZOKU) I CAŁKOWICIE POPIERAM SPRAWKĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pisiora każdy bat dobry. Hej! Szable w dłoń! Goń pisiorów goń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBOS (próba 1231 osób ): Żuk - 57,21%, Sprawka - 42,79%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...