Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmietnik wyborczy w Lublinie: Politycy wiszą, jak chcą

Utworzony przez asd, 8 września 2011 r. o 07:30
śmietnik to mało powiedziane. całe miasto wygląda jak choinka marnie ubrana. już nawet ciężko znaki drogowe wyłapać okiem przez dziesiątki plakatów przypadających na 100 metrów drogi. i po co ta szopka? po to aby znowu przy "korycie" się zmieniła grupa i tak nie wiele mogących zdziałać ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na Prof.Piotra Pogonowskiego(nr lista PIS) niezależnie od liczby plakatów rozwieszonych przez inych kandydatów.Im więcej plakatów tym gorzej świadczy o kandydacie, który nie ma do zaproponowani nic oprócz swojego wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, Panie Kulka. Tak żeś robił burzę o Festyn dla dzieci na Tatarach 31 lipca że kasy nie będziesz mógł wziąć z szkoleń unijnych bo duży hałas na zewnątrz i zajęć przez to nie można prowadzić. Sam Pan nie przestrzega pewnych reguł. Nie będę głosować na Pana a inni niech robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma wspólnego z Lublinem piłkarz Kucharski czyżby PO brakowało działaczy miejscowych to może Palikota do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na znaku drogowym to źle, a na latarniach to już OK ? miasto wygląda jakby dzicz jakaś przeszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuję na kogoś kto nie ma żadnego pomysłu na swoją kampanię, wiesza się na drzewach i latarniach i zaśmieca miasto. Trzeba być idiotą żeby robić takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego Hetmana nikt się nie czepia który zapieprzył całe miasto plakatami w takiej ilości, że wszyscy razem z PO tyle nie mają i wisi na wielu skrzyżowaniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak samo Muchy która wielkie płachty porozwieszała też na skrzyżowaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az się odechciewa głosować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję glosować na ludzi w średnim wieku i starszych, a nie na pięknych i celebrytów. Wybierzmy sobie normalnych przedstawicieli, doświadczonych, tacy są na dalszych pozycjach na listach. Po co nam takie Muchy, Gąsiory i Hetmany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie głosuję na śmieciarzy. Mam serdecznie dość gloryfikowania tych darmozjadów. Sami sobie stawiają pomniki. Jak można tak oszpecać miasto? Ostatnio jadąc przez miasto zauważyłem bilbord p. muchy na którym widnieją hasła: zdrowie, ekonomia - sami chyba przyznacie, że w kontekście jej osławionej wypowiedzi o ludziach starszych, brzmi to zabawnie, trochę taki czarny humor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYRK Np. niektóre owady spoglądają na nas ze słupów jakimś takim k....skim wzrokiem. I chyba coś w tym jest. Szkoda, ze ludzie w większości głosują tak, jakby wybierali osobę do rozrywek, niekoniecznie intelektualnych... Zamiast głosować na kandydata kierując się jego poglądami, doświadczeniem i rozliczeniem działań z przeszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą debaty w lubelskim telewizorze ze startujacymi???? Posłuchałbym co mają do powiedzenia poszczególne gęby ze zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, Pragnę serdecznie przeprosić wszystkich mieszkańców Lublina za fakt, iż kilka moich plakatów wyborczych zostało powieszonych w miejscach nie do tego przeznaczonych. W najbliższym czasie spotkam się z wolontariuszami, którzy rozwiesili te plakaty aby ponownie ich przeszkolić i jednoznacznie zakazać wieszania plakatów tam, gdzie zabrania tego prawo. Jeżeli ktokolwiek zauważyłby, iż mój plakat wyborczy będzie wisiał w miejscu zakazanym prawnie bardzo proszę o kontakt (maciej@kulka.pl) abym mógł go niezwłocznie usunąć. Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację. Jednocześnie pragnę poinformować, że dzisiejszej nocy osobiście zdjąłem plakaty, których lokalizacja mogłaby w jakikolwiek sposób naruszać obowiązujące normy. Z poważaniem, Maciej Kulka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej Kulka napisał:
Szanowni Państwo, Pragnę serdecznie przeprosić wszystkich mieszkańców Lublina za fakt, iż kilka moich plakatów wyborczych zostało powieszonych w miejscach nie do tego przeznaczonych. W najbliższym czasie spotkam się z wolontariuszami, którzy rozwiesili te plakaty aby ponownie ich przeszkolić i jednoznacznie zakazać wieszania plakatów tam, gdzie zabrania tego prawo. Jeżeli ktokolwiek zauważyłby, iż mój plakat wyborczy będzie wisiał w miejscu zakazanym prawnie bardzo proszę o kontakt (maciej@kulka.pl) abym mógł go niezwłocznie usunąć. Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację. Jednocześnie pragnę poinformować, że dzisiejszej nocy osobiście zdjąłem plakaty, których lokalizacja mogłaby w jakikolwiek sposób naruszać obowiązujące normy. Z poważaniem, Maciej Kulka
A ile teraz kosztuje prawko C+E u Pana??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie bardzo fakt, że nikt z dziennikarzy czy też forumowiczów nie pisze o niejakim Kucharskim Cezarym, który to z premedytacją i ignorancją oraz poszanowaniem do obowiązujących zasad wywiesił się w sposób niedozwolony min. na ul. Osterwy w sposób uniemożliwiający ruch pieszym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej Kulka napisał:
Szanowni Państwo, Pragnę serdecznie przeprosić wszystkich mieszkańców Lublina za fakt, iż kilka moich plakatów wyborczych zostało powieszonych w miejscach nie do tego przeznaczonych. W najbliższym czasie spotkam się z wolontariuszami, którzy rozwiesili te plakaty aby ponownie ich przeszkolić i jednoznacznie zakazać wieszania plakatów tam, gdzie zabrania tego prawo. Jeżeli ktokolwiek zauważyłby, iż mój plakat wyborczy będzie wisiał w miejscu zakazanym prawnie bardzo proszę o kontakt (maciej@kulka.pl) abym mógł go niezwłocznie usunąć. Jeszcze raz serdecznie przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację. Jednocześnie pragnę poinformować, że dzisiejszej nocy osobiście zdjąłem plakaty, których lokalizacja mogłaby w jakikolwiek sposób naruszać obowiązujące normy. Z poważaniem, Maciej Kulka
Szanowny panie Kulka! Maili pisać mi się nie chce, ale powiem tak - przepisy prawa przewidują (a konkretniej uchwała RM), że plakat nie może znajdować się niżej niż 2,2m nad powierzchnią jezdni i bliżej niż 50m od skrzyżowania. Nie wiem, jak jest w pozostałych częściach miasta, ale niech Pan, z łaski swojej nie rżnie proszę głupa. Proszę przejechać się al.Sikorskiego (cała długość), ul. Popiełuszki, al. Kompozytorów Polskich (trzy przykłady) i znaleźć choć jeden Pana plakat (a przy tych trzech ulicach jest ich sporo) powieszony zgodnie z prawem. Przy skrzyżowaniu ul.Popiełuszki z ul.Długosza widziałem dziś Pana plakat, który zasłaniał znak A7 "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Czy można, jeżeli jest się właścicielem szkoły nauki jazdy, zasłaniać się "nieprzeszkoleniem wolontariuszy"? Zapewne tak. Ale jaką reklamę to Panu robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z przepisami.Powyżej 2,2m....-jakie to ma znaczenie?Zagraża bezpieczeństwu ruchu...?Absurd.Z iditycznymi przepisami trzeba walczyć,by po latach ,gdy zmieni się ustrój zostać bohaterm ,lub co najmniej ubiegać się o sowite odszkodowanie......Taki to teren,być może to dzicz,ja tego nie wiem i nie wiesz też ty.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TZW."KOMUNIŚCI"PRZYNAJMNIEJ MIELI KLASĘ.Jednak nie znali przysłowia-"Nie ratuj dziada,bo gdy dziad odżyje,to Cię torbą zabije".Jakie to mądre i jakie polskie......?Z przesłaniem i pozdrowieniami dla woluntariuszy(ale tych prawdziwych ,z głębi serca!!!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Dziwi mnie bardzo fakt, że nikt z dziennikarzy czy też forumowiczów nie pisze o niejakim Kucharskim Cezarym, który to z premedytacją i ignorancją oraz poszanowaniem do obowiązujących zasad wywiesił się w sposób niedozwolony min. na ul. Osterwy w sposób uniemożliwiający ruch pieszym !
o proszę... pokazał twarz na kilku boiskach to trzeba pchać się do sejmu... a nie piszą bo nie ma za bardzo o kim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...