Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż IBRIS. Którego kandydata na prezydenta zaprosilibyśmy na wspólny obiad?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Wiadomo, Duda zawsze może coś z kontenera PCK w prezencie przynieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa Błońska przyszła by na obiad z bojówkami KOD-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowiec KASZANIAK baty dostaje ? Znowu łomot jak Jarubas 1,6% ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobrażam sobie innych kandydatów na arenie miedzy na rodowej i tego nie widze. P. Kidawa dazy do tego by dopchac sie do koryta za wszekka cene. Niemcy by sie ucieszyli. Bedziemy mieli Gb francje niemcy czy swecje. Przykre ale jak nie teraz to za nastepne wybory bo tak zdecyduja "mlodzi toleracyjni polacy bojący sie hejtu" pojedz jeden z drugimi do francji niemiec czy pieknego londynu. Reszta program ma taki " Duda zly prezydent i ja bede lepszy" Dajta mi sie nachapac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parówa gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to na darmowy obiad zaprosili Lubelacy pato-deweloperkę, wybierając na dewelo-klauna na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz baby i pedzia zaprosił bym każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się zaczyna. Na miejscu Dziennika, wyłączył bym możliwość komentowania. Obrażanie, przeklinanie, bezpodstawne posądzanie,ot Polska debata publiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skali 1-10 Duda dla mnie ma 6, ale Kidawa ma 2 , reszta sie nie liczy, wiec to jest kwestia wyboru gorszego zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla "duqy i mał(pi)żonki" bym specjalnie ugotowała grzybową z takich ładnych czerwonych ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo  glosowac by bylo dobrze?  Tylko szczerze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to na darmowy obiad zaprosili Lubelacy pato-deweloperkę, wybierając na dewelo-klauna na prezydenta.
 Troll idiota wytrzeźwiał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślałem, że kopacz to ... ale ona jest jeszcze bardziej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zaprosił panią Kidawe Błońsko. To bardzo mądra kobieta jest, i zna się na wszystkim. POrozmawiałbym z nią o sztuce, filozofii, o przekopie Mierzeji, o budowie mostów, o tym co powie na spotkaniu z Putinem i Trumpem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jak mi się marzy ciepłe kakao z Robertem. Tylko Ja, Mój partner i Robercik. Aż mam ciary....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak zupa z raka dla pary prezynadętej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PL mieliśmy "profesora" bez matury, a teraz Świat nas przebił i wylansował ....psychicznie wątpliwego "naukowca" roku po podstawówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najlepszy jest HETMAN - bierze cieplutki MILION rocznie za.... no właśnie za co bierze ten milion rocznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na studniówkach duża piją ciekawe jak na obiadach?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...