Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Lubelskie będzie głosować na PiS. Partia rządząca poprawi wynik sprzed 4 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 06:25 Powrót do artykułu
biedota i ciemnota... ale cóż, ciemny lud to kupuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić biedny bardziej cieszy się ze złotówki(wschód) , niż bogaty z 1000.(zachód)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nie może już wrócić do żarcia ośmiornic i bydlęcych policzków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to likwidacja 500plus, likwidacja 13 i 14 emerytury i praca do śmierci, oraz promocja tęczowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujmy na Pis niech znowu stawiają pomniki za nasze pieniadze ! Niech wroci znowu komisja smolenska I niech tym razem wszyscy "specjalisci" nie uciekaja za granice! Niech znowu dziala afera hejterow z Pisu ! Poprawimy wtedy naszą propagande w tvp ! Pamietajcie glosujmy na Pis to moze jeszcze jakas niby afere wymyslimy I nikomu zarzutow nie postawimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowośmiesznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobię tego Polsce, nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja Budki po wczorajszej debacie tyle mają do zaoferowania wstyd i blazenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd rządzi PIS, każdemu Polakowi żyje się lepiej bo każdy z nas ma więcej pieniędzy. Potaniała żywność, pensje podnieśli i pieniądze dali. I to każdemu ! I leki są za darmo. I dlatego będę głosował na PIS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Lubelszczyzna jest w stanie się jeszcze bardziej skompromitować ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to najgorsza opcja dla Kraju brak podstawowej opieki zdrowotnej, nie ma dla Seniorów darmowych leków np.: PRIDINOL ALVOGEN płatność 100% . Dali mi 500+ po co mi skoro żywność podrożała 200%, energia, gaz, te 500+ nie zaspokoi moich potrzeb życiowych. PiS to dyktatura jak w Korei Północnych. Wmawiano nam że można będzie kupić marihuana medyczną która skuteczne ratuje zdrowie, olej z konopi indyjskich medycznych, który ratuje życie ludzi z nowotworów, itp. a traktują ludzi jak przestępców. LUDZIE O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE GŁOSUJCIE NA PIS A JESZCZE JEDNO OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY ZGŁOSZONE DO OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH, LOSOWANIE NIE DOTYCZYŁO PiS-u , PSL, automatycznie wchodziły w skład komisji dla pozostałych komitetów odbywały się losowania taka to PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. GDYBY ZABRAKŁO PiS-u KILKU POSŁOW do rządzenia to pod ręką pojdą z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam spłacać długi Nowoczesnej skoro nigdy w tej partii nie byłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS= afery,obłuda,kłamstwo itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pisowski burdel nie zagłosuję. Na pisowskie nagrody dla swojakow noe zaglosuje, na miliony dla rydzyka nie zaglosuje, na loty do ukrainskich prostytutek nie zagłosuję, na propagande w tvpis nie zagłosuję, na niszczenie demokracji nie zagłosuję. NA KACZYNSKIEGO BANDĘ NIE ZAGŁOSUJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masło jest za 9 złotych, pietruszka po 26 za kg ale mam swoje 500 i stać mnie na browara codziennie to oddam głos na PiS. To nic ze nie do żyje wizyty u lekarza, będę nawalony i glodny więc wszystko mi jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS, nigdy więcej tych z PO i PSL, ich rządy to czas stracony dla Polski, widać to po 8 latach ich nieudanych rządów, widać po rządach w miastach takich jak Lublin czy Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie masło po 9 zł pietruszka 26 co jeszcze wymyślicie brejzy ? pamiętacie cukier po 7 zł za po jak wam polska nie odpowiada to wyjedzcie na zachód dzisiaj można mieszkać wszędzie po co się tutaj meczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL niech się nie dziwi, że jest jak jest, bo sami do tego doprowadzili. Za ich rządów nic się nie dało. Nie było pieniędzy na 500+... a tu nagle są. To jedno. Po za tym choćby ta katastrofa smoleńska i te śmichy i chichy na lotnisku.... prezydent Komorowski i pan Tusk.... ha ha ha, hi hi hi.... i to w takich okolicznościach. Nawet jeśli była sytuacja zabawna....to przyzwoitość nakazuje zamknąć się. Strzeliliście wygranej do parlamentu w kolano. Ludzie nie są głupi i wybierają tych, którzy (jak czują) zaczęli w końcu promować Polskość, a nie całować zachód w stopy. Owszem - są i teraz nadużycia..... ale za waszych rządów też były.... Ja tam nie jestem ani za PiS (tez mi się wiele tu nie podoba), ani za PO. Ja wybieram jak większość - mniejsze zło. Zgadnijcie co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia kołem się toczy, tak jak kiedyś wszyscy w jednej partii. A po propagandzie sukcesu tylko kartki, puste półki I kolejki. Biedny ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam spłacać długi Nowoczesnej skoro nigdy w tej partii nie byłem!
Ile już spłaciłeś i ile ci jeszcze do spłaty zostało? Konkretne kwoty poproszę. I na jakie konto to wpłacasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...