Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Lubelskie będzie głosować na PiS. Partia rządząca poprawi wynik sprzed 4 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 06:25 Powrót do artykułu
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
I te wszystkie dane świadczą o jednym - PiS mocno ciśnie Polaków podatkami... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzę się za moje pochodzenie, ludzie czy wam oczy 500+ zarosły???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
  dokladnie - lewactwo liczb nie zakrzyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raduje się moje serce jak widzę trolli ratuszowych którzy że swoimi słowami, miłośći, równości i pojednania Narodowego rzucają się na teksty które nie odpowiadają jedynej linni prawdy w ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiczy lewactwo i POstkomuna az miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
I te wszystkie dane świadczą o jednym - PiS mocno ciśnie Polaków podatkami... :-)
 raczej ODEBRANE ZŁODZIEJOM PIENIĄDZE  KARUZELI VAT I MAFII PALIWOWYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew to nierób i bufon. Nic nie zrobił dla Lublina i regionu. Ale faktycznie zrobił coś dla PO. Mianowicie rozbił klub radnych Pis w Radzie Miasta w 2012. Od tamtego czasu Pis nie miał już większości. Ludzie wiedzą o tym wszystkim i myślę, że Tułajew w najlepszej sytuacji będzie miał czwarty wynik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to likwidacja 500plus, likwidacja 13 i 14 emerytury i  praca do śmierci, oraz promocja tęczowych.
 Jak można zlikwidować coś czego nie ma, czyli 13 (to była jednorazowa wypłata) i 14 emeryturę, a tęcza to symbol chrześcijański - może warto ją promować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam o pochodzącym z Lublina największym malwersancie , kanalii i zaprzańcu "czeciej erpe", terminatorze polskiej gospodarki (ponad 500 wykonczonych firm) - AARONIE L. (stanowisko obecne: targowica w Brukseli z ramienia platformersów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierw nakradli , państwo zdezorganizowali , a teraz się dziwią , że ludzie nie chcą ich słuchać. Popatrzcie zaprzańcy na swoich przywódców i sami oceńcie ich prawdomówność i inteligencję. Ja głosuję na PiS nie z powodu ich genialnego programu ,  tylko z powodu  waszej złodziejskiej i zdradzieckiej postawy kiedyś , teraz i w przyszłości . Macie zdradę i POddaństwo zapisane w genach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wciągnęło bractwo nosem bez żadnego kwiku zostali zdeptani przegrali z kretesem raz na zawsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
I te wszystkie dane świadczą o jednym - PiS mocno ciśnie Polaków podatkami... :-)
raczej ODEBRANE ZŁODZIEJOM PIENIĄDZE  KARUZELI VAT I MAFII PALIWOWYCH
Szkoda, że na podatkach walił państwo pewien PiSowski pan z Ministerstwa Finansów, który potem został szefem NIK-u. Zaniżał dochody wynajmując organizacji mafinjnej za grosze kamienicę, w której posiadanie wszedł również w dość niejasnych okolicznościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
 Dane z TVP.Zapomniałeś dopisać jeszcze bilion który znaleźli przed wyborami w budżecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pruszkowski nie Tułajew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się jeszcze nie odbyły, a PiS już sobie stołki rozdaje, Stawiarski na ministerstwo sportu, Mulawa na marszałka! Tylko stołki ich interesują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam spłacać długi Nowoczesnej skoro nigdy w tej partii nie byłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny rosną, a PiS rozdaje dalej posady swoim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREYZIAKI WYJĄ ? - TO SWIETNA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochody budżetowe w okresie rzadu PIS I-VIII 2019 r. [mld zł]: ogółem 262,8 (wzrost o 40,4%) VAT 120,3 (wzrost o 48,1%) CIT 27,6 (wzrost o 59,7%) PIT 42,1 (wzrost o 50,5%) - PSL/P0 - PRECZ POLAKOM Z OCZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...