Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Lubelskie będzie głosować na PiS. Partia rządząca poprawi wynik sprzed 4 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 06:25 Powrót do artykułu
KAZDA LEWACKA PARTIA, KTORA GŁOSUJE W BRUKSELI WBREW INTERESOWI POLSKI POWINNA ZOSTAC ZDELEGALIZOWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy od Brejzy widać od rana czujni i tak przegracie te wybory , a Grzesio S.  zostanie pozbawiony przywódctwa w PO
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkaż mi swój paragon, to POwiem ci kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS, nigdy więcej tych z PO i PSL, ich rządy to czas stracony dla Polski, widać to po 8 latach ich nieudanych rządów, widać po rządach w miastach takich jak Lublin czy Warszawa.
spieprzaj dziadu
 Czy ten posieł Brejza jest z PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda na Lubelszczyźnie aż piszczy. Młodzi wyjeżdżają za chlebem za granicę ale ciemny naród dalej głosuje na pisiorów za miskę ryżu będą pracować. Trzeba zaczekać aż mochery odejdą na tamten świat może coś się zmieni w naszym regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle ciemnota ze wschodniej Polski zagłosuje na zdrajców z PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO - tegion wydala P0stkomuchoe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDA LEWACKA PARTIA, KTORA GŁOSUJE W BRUKSELI WBREW INTERESOWI POLSKI POWINNA ZOSTAC ZDELEGALIZOWANA
 Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko - PIS to dobry gospodarz: popatrzmy na dochody w latach 2015-2019: ogółem 40,4% wzrostu z VAT 48,1% wzrostu z CIT 59,7% wzrostu z PIT 50,5% wzrostu
No to jadorzucę jeszcze inne dane gdzie wzrost jest jeszcze większy. Prawie 100% większe zadłużenie szpitali niż w 2015 roku. Dane zadłużenia szpitali za ostatni rok zostały utajnione. Dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze? Gdzie zatem są te pieniądze i dlaczego nie trafiły do służby zdrowia?
 Zostały pewnie omyłkowo przelane warszawce, bo jej dużo brakowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brejziaki piszący o drogiej żywności specjalnie pomijają fakt, że to tylko niektóre produkty, które podrożały z powodu suszy w tym roku. Ogólnie żywność podrożała kilka % przez ostatnie lata i jest to proces, który będzie następował podczas dobrej koniunktury. Ale burakowa propaganda właśnie tak działa: pokażmy jeden lek (zresztą kłamliwie) i pietruszkę i powiedzmy, że rząd nic nie robi. Otóż wolny rynek mamy i rząd może wesprzeć rolników po suszy, ale nie może nakazać zmniejszenia ceny jakiegoś ważywa! Wychodzi na to, że ciemnogród to niestety jesteście WY, bo nie potraficie zrozumieć podstawowych mechanizmów rynkowych, może dla tego, iż ciągnie się za wami odór PRL-u, o który oskarżacie innych na lewo i prawo?
 Sok z buraka potaniał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZDA LEWACKA PARTIA, KTORA GŁOSUJE W BRUKSELI WBREW INTERESOWI POLSKI POWINNA ZOSTAC ZDELEGALIZOWANA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0-ZSL w akcji:---  "ojciec Borysa vel paragon z P0, Józef B. (szef PSL-u w regionie) był 2 lata zainstlował się jako dyrektor szpitala w W.. Dług szpitala wzrósł z 12,5 na 37 mln. Po jego odejściu straty szpitala zmniejszyły się wielokrotnie."
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Konfederacji ani słowem nie pisną, a potencjalną osobą, która mandat może zdobyć jest Jakub Kulesza, który kandydował na prezydenta Lublina, uzyskując bodajże 3,3% poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowoczesnej? Powinni to zrobić wyłącznie obecni i byli członkowie Nowoczesnej, a nie wszyscy Podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dwa tygodnie przed wyborami lewaccy lobbyści p0-zsl chcą uwalić Polaka na stołek kluczowy dla funduszy rolnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest "zagłąbie" ciemnego ludu, przekupnej chałastry co za "pińcet" sprzeda matkę, ojczyznę i swoją własną wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem pogratulować Beacie Szydło że zostanie babcią, jak synek ksiądz zrobił dziecko to jakie to będzie poczęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja mam pretensje nie do Żydów, że reprezentują interesy żydowskie. Ja mam pretensje do Polaków, że nie reprezentują interesów polskich!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewyobrażalny kwik peerelowskich pupilków tyranii sowieckiej oderwanych od koryta - uwielbiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hStur palił 2 paczki dziennie. Dostał odszkodowanie za "oddychanie smogiem". Przy obecnym stanie ducha "kasty nadzwyczajnej " Janda spoko dostanie odszkodowanie za codzienne "obsrywanie" niekoniecznie Wisły gwnami od czskoskiego ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...